STILA SPĒLE / ”SKOLAS SALIDOJUMS PĒC 10 GADIEM”

30-06-2014

Jūnijs ir visīstākais izlaidumu mēnesis, taču šoreiz stila spēles tēmu veltām tiem, kuriem izlaidumu laiks jau sen kā pagājis un aktuālāk ir domāt par to, kā saposties tuvākajam skolas salidojumam. Gadiem nesatikti klasesbiedri, skolotāji un pamatskolas mīlestības. Šādās reizēs mums gribas parādīt savu labāko „es”. Tad nu puišiem bija uzdevums izvēlēties apģērbu, kurā viņi ierastos savas skolas salidojumā.

 

Rūdolfs (18), stand-up komiķis un dejošanas pasniedzējs

Bikses (Massimo Dutti, 49.95 eur), krekls (Tommy Hilfiger, 99.30 eur), jaka (Tommy Hilfiger, 179.28), apavi (Massimo Dutti, 89.95), brilles (Pull&Bear, 19.99 eur).

 

 

Miks (22), Eiropas Jauniešu parlamenta Latvia prezidents

Krekls (Massimo Dutti, 49.95 eur), džemperis (Massimo Dutti, 49.95 eur), bikses un zābaki no Mika garderobes, žekete (Tommy Hilfiger, 328 eur), brilles (Massimo Dutti, 65.95 eur).

 

Agnese Narņicka, zīmola „One Wolf” dizainere:
„Rūdolfs – visticamāk, salidojums pēc 5 gadiem. Bet var redzēt, dzīve gājusi uz augšu, un sabiedrībā kļuvis arī diezgan atpazīts un skandalozs. Bez saulesbrillēm nekur! Miks – desmit gadu laikā paspējis absolvēt kādu elitāru Londonas augstskolu, arī karstā laikā ņemot līdzi savu iemīļoto žaketi ar augstskolas emblēmu. Gana samācījies un nedaudz dzīves noguris. Abi komplekti patīk, bet nedaudz vairāk – Mika!”

 

Līga Garda, „Paviljons” dizainere:
„Rūdolfs izskatās diezgan labi, viņam ļoti piestāv krekla krāsa. Uz tā ļoti labi izskatās kontrastainā jaka, kas ir patiešām labs atradums. Rodas jautājums, kāda ir salidojuma tēma un kas tas ir par salidojumu, jo Rūdis sagatavojies pasākumam brīvā dabā. Kā arī , šādi saģērbies viņš šķiet daudz vecāks, bet, tā kā tēma ir salidojums pēc 10 gadiem, tad tieši tā arī izskatās. Vienīgais, kas uzreiz iekrita acīs, ir tas, ka viņš izskatās nedaudz “posh”. Rodas tāda sajūta, ka viņš vēlas visiem salidojumā parādīt, cik labi viņam iet un cik ārkārtīgi veiksmīgs viņš ir. Ja tāds bija mērķis, tad tas ir izdevies. Varbūt nedaudz komplekts ir nedaudz paredzams, bet kopumā man patīk krāsu salikums, bikses un arī jaka. Ar noteikumu, ja Rūdolfs būtu 10 gadus vecāks, tad būtu yummy. Miks izskatās nedaudz stīvs. Krekls šķiet nedaudz par lielu. Saburzījums ir piedodams, ja krekls ir lina. Tomēr gribētos redzēt virsū žaketi. Man ļoti patīk viņa brilles un zābaki. Skatoties uz Miku, šķiet, ka viņš, tāpat kā Rūdolfs, vēlas atstāt iespaidu, ka viņam pieder jahta un tūlīt dodas kruīzā. Viņš varētu aizpīpēt cigāru un tad būtu pilns komplekts. Bet domāju, ka šādi Mikam nevajadzētu ģērbties salidojumā pēc 10 gadiem. Arī pēc 20 ne. Noteikti var atrast ko interesantāku. Laikam jau Rūdolfs saģērbies nedaudz veiksmīgāk.”

 

Edgars Galzons, trikotāžas izstrādājumu zīmola „CodeTricot” pārdošanas vadītājs:
„Pat pavirši uzmetot aci abiem fotoattēliem, nerodas ne vismazākās šaubas, ka abi puiši ir sapucējušies gods godam. Daudz vairāk par nianšu izpēti attiecīgajā drēbju kārtā, iztēle vēlas pievērsties kādam citam aspektam – izprast, tieši kādas skolas salidojumam viņi ir saposušies un ko viņi ar savu tēlu vēlas pateikt? Piemēram, žakete, kuru kārtīgi pārlocījis un pār roku pārlicis Miks. Vai savulaik uzcītīgais skolnieks vēlas parādīt savus panākumus, kuru sekmes viņš sācis kaldināt vēl mācību laikā? Vai varbūt tā ir skolas forma, kuru viņš tur godā joprojām? Pretstatā Rūdolfa dumpinieka paštēlam, kura tagadējo sasniegumu pamatā ir nevis teicamas atzīmes, bet gan piezīmju pilna dienasgrāmata. Par sev tīkamāko izvēlētos Rūdolfa koptēlu. Latvijas platuma grādiem salidojuma zaļumballē kailajās potītēs gan varētu kost kādi pārdesmit odi. Bet īstiem self made ugunsputniem, kas cēlušies no divnieku pelniem, par to viens pīpis.”

 

DĀVANU KARTI 70 EUR VĒRTĪBĀ NO T/C SPICE SAŅEM RŪDOLFS! APSVEICAM!

Sagatavoja Anna Herbsta, stilsbeztabu.lv viesautore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU