Stila spēle / “Dodamies sveikt absolventus”

30-05-2014

Šī mēneša stila spēli veltījām šobrīd tik ļoti aktuālam pasākumam kā izlaidums. Priekšā svarīga un pārdomāta pucēšanās ne tikai tiem, kas pabeidz kādu no saviem mācību posmiem, bet arī tiem, kas dodas viņus sveikt. Tieši tāpēc šoreiz, t/c Spice un stilsbeztabu.lv kopīgi rīkotajā spēlē, abu meiteņu uzdevums bija sapucēties tā, lai dotos sveikt absolventus. Kā viņām tas izdevās? Ko Tu mainītu meiteņu izskatā un kāda būtu Tava izvēle?

 

Elīna (19), studē medicīnu

Kaklarota (Zara, 39.95), tops no personiskās garderobes, kurpes (Aldo, 47.90eur), bikses (Zara, 39.95eur)

 

Agnese (19), studē medicīnu

Apavi (Sportland, 64.95eur), soma (Aldo, 47.90eur), saulesbrilles (Accessorize, 19.92eur), šorti (Zara, 39.95eur), blūze (Zara, 27.95eur), virsjaka (Zara, 49.95eur)

Paldies ziedu salonam “Linda”!

 

Annija Veisbārde, bloga Grace before Kelly’s kitchen autore

Skatoties uz izvēlēto apģērba kombināciju Agneses mugurā, vienīgais, kas liek domāt par izlaidumu ir ziedi. Mīnuss ir šorti un kedas, kas liek domāt par ikdienas apģērbu, dodoties uz skolu vai satiekoties ar draugiem. Ieteiktu izvēlēties svārkus, vai garās bikses, kombinējot ar vienkrāsainām laiviņām vai kurpēm ar nelielu papēdīti.

Man ļoti patīk, ka puķes Elīnas rokās ir pieskaņotas apģērbam. Kopumā ļoti veiksmīga izvēle. Vienīgais, es būtu izvēlējusies svārkus, kas piešķirtu vēl svinīgāku iespaidu. Man patīk! Mana favorīte ir Elīna!

 

Ance Krieviņa, žurnāliste, dabai draudzīgā piekrastes piedzīvojuma – kampaņas „Mana jūra 2014” – komunikācijas viļņu raidītāja

Tur nu es neko nevaru padarīt – es dievinu klasiku. Dievinu kedas. Ikdienā, svētkos, uz galda, zem galda, principā – jebkad un jebkur. Ir tikai viens noteikums – tām jābūt tīrām, nopucētām un neizņurcītām. Šajā gadījumā ar kedām viss ir lieliskā kārtībā + klasiskais krāsu koncepts – balts, melns, sarkans – arī ir garants, lai pasaulē viss paliktu savās vietās, tai pat laikā jaunā dāma varētu atstāt vēsu un „es te tā, skrienot garām” iespaidu. Dauzonīgs, tai pat laikā uz drošiem pamatiem būvēts tēls. Visurgājēja ar stilu. Meitene, kas vienā dienā deldēs pilsētas bruģi ar sarkanu rožu pušķi rokās, bet nākamajā – putinās smiltis jūrmalā, cerams, ar sarkanu mugursomu uz pleciem.

Es zinu, ka tad, ja Elīna būtu izvēlējusies melnā topa vietā kaut ko gaisīgu un gaišākā tonī, man šis tēls patiktu vēl labāk. Šajā gadījumā es apbrīnoju pacietību un uzticību salikt kopā tikai dzeltenu un tikai melnu (izņēmums gan ir jostiņa). Gaišums, kas staro no pašas Elīnas, kopā ar rūpīgo apģērbu izvēli, rada uzticama cilvēka sajūtu. Un, jā, manuprāt, Elīnas uzdrīkstēšanās un akurātums, izvēloties dzelteno krāsu, ko mēdz uzskatīt arī par viltīgu, ir tieši tāds, lai kāds absolvents, saņemot buču un Elīnas pušķi, sajustu, ka meitene ir gatavojusies šim pasākumam. Un tas ir daudz. Pat ļoti.

 

Iveta Semjonova, zīmola Feltstyle dizainere

Izlaidums – bērnudārza, pamatskolas, vidusskolas vai augstskolas, tas ir svinīgs pasākums. Absolventam tā ir svarīga posma pabeigšana un apliecinājums viņa sasniegumiem. Tieši tādēļ ir vērts saposties ne tikai pašam absolventam, bet arī viņa viesiem, kas vēlas viņu ar šo lielo notikumu sveikt. Skatoties uz meitenēm, varu teikt, ka svinīgāk noteikti izskatās Elīna. Agnese, diemžēl, rada iespaidu, it kā būtu atnākusi uz liecības izdošanu pedējā skolas dienā – kedas noteikti nav svinīgu pasākumu apavi. Manas simpātijas – Elīnai.

 

 

DĀVANU KARTI 70 EUR VĒRTĪBĀ NO T/C SPICE SAŅEM ELĪNA!

APSVEICAM!

FOTO: Rita Antonova

Sagatavoja Rita Antonova, stilsbeztabu.lv viesautore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU