Izlaiduma rīts

30-05-2014

 

Vēl viens mācību posms kādam ir noslēdzies. Ziedu pilnas istabas un gandarījums par padarīto šajā laikā šķiet sastopams katrā otrajā mājā. Absolventiem šī pasākuma galvenā daļa ir ballīte ar saviem līdzgaitniekiem, bet ko lai dara vecāki, kas tik ļoti grib pabūt ar savām atvasītēm šajā arī viņiem tik nozīmīgajā dienā?

Lai atvase skrien uz savu ballīti, bet vispirms uzbursim absolventam krāsainu rīta pasaku. Papļāpāsim par padarīto un turpmāk sagaidāmo. Melnbaltās grāmatu lapas ir lasītas gana, laiks ienest košumu un prieku – galdu kopīgajām brokastīm klāsim krāsu piepildītu, kā vēstījumu par košāku un interesantāku dzīvošanu pēc mācību posma pievarēšanas.

 

Diez vai lielā ēšana absolventam šajā rītā būs pa prātam, tāpēc sagatavoto pārsteiguma dāvaniņu liekam uz krāsu pielietā brokastu šķīvja (Rito, mazākais 11.25eur, lielākais 16.55eur). Mamma no rīta būs parūpējusies par svaigi ceptiem kruasāniem un ogām sev un tētim, taču atvasei pilns trauks (The Pier, 8.52eur) viņa mīļāko konfekšu – uz tām apetīte taču ir vienmēr.

 

 

Mums paveicies, ka izlaidumu laiks teju vienmēr ir ļoti silts, tāpēc šorīt nedzersim tēju – un kas tā par tējas dzeršanu svētku rītā, lai tiek korķēts vaļā šampānietis! Tējas tasītes (Rito, 10.86eur), lai paliek zemenēm.

Gudrības simbols pūcīte (The Pier, mazākā 1.99eur, lielākā 2.99eur), kā jau pienākas, rotā arī šo absolventa brokastu galdu. Modināsim atvasi ar maijpuķīšu smaržu (Siena, vāze/svečturis 18.95eur), lai tētis pilda glāzēs (The Pier, 4.25eur) šampānieti un mamma dodas modināt svētku vaininieku!

 FOTO : Rita Antonova

Komentēt

  1. Anonīms , 30-05-2014 [Komentēt]

    Vauuu cik krāsaini…

  2. Sanita Mazberga , 01-06-2014 [Komentēt]

    Paldies, par labo ieteikumu :)

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU