OFISA STILS / STIKLA BŪRĪTIS

15-05-2014

 

Maija mēneša rubriku “Ofisa stils” ( …jeb kā forši iekārtot, pārveidot vai uzlabot savu darba vidi, neieguldot ne daudz laika, ne daudz līdzekļu) esam veltījuši tiem, kuriem patīk minimālisms, melnā un baltā krāsa. Likās, ka uz maija trakumu un skaisti plaukstošo, zaļo koku lapu fona tas būs labs atsvaidzinājums un atpūta acīm.

Mūsu lielais atklājums – jebkuras kancelejas preces skaisti var sakārtot caurspīdīgos stikla traukos, kuri oriģināli domāti saldumu glabāšanai. Līdzīgi ar dekoratīvajām paplātēm uzkodām. Šādos traukos viss nepieciešamais ir labi pārredzams un noglabāts skaistā, tīrā veidā bez iespējas radīt priekšmetu haosu.

 

Pildspalvas, zīmuļi, marķieri, dzēšgumijas, klipši, caurumotājs  ( “Jānis Roze” konceptveikals, dažādas cenas),  blociņš “Nothing special” melnā un krēmkrāsā ( “Purpurs”, “Jānis Roze” konceptveikals, 1.42eur gab.),  Trauks saldumiem “Sweet” ar vāku (Alan Deko, 13.52eur),

Gumijas dzīvnieciņi ( “Jānis Roze” konceptveikals, 0.89eur), trauks produktu glabāšanai ar 3 stāvos un vāku( Alan Deko, 14.95eur), dekoratīva paplāte ( Alan Deko, 14.09eur), dabīga materiāla blociņi ar dažādiem attēliem ( “Purpurs”, “Jānis Roze” konceptveikals, 2.12eur gab.), blociņš ar portretu ( “Jānis Roze” konceptveikals, 4.23eur).

 

FOTO : Beāte Ligere

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU