5 IDEJAS DĀVANAI / MĀMIŅDIENA

06-05-2014

 

1. IESTĀDI & IZAUDZĒ!

Var jau būt, ka mamma bijusi tik čakla, ka par jebkuru garšvielu vai zaļumu mājas dārziņā jau parūpējusies, bet, ja nu tā nav, uzdāvini viņai aromātisko piparmētru saišķīti.  Smaržos dievīgi, noderēs gan siltajiem, gan atspirdzinošajiem dzērieniem un, ielikta vāzē ar ūdeni, piparmētra pavisam iespējams izdzīs saknītes, ļaujot stādiņam dzīvot ilgāk.

 

 

2. UZZĪMĒ! 

Noteikti atceries, cik ļoti mamma mēdza priecāties par taviem pirmajiem zīmējumiem bērnudārzā vai skolas pirmajās klasītēs. Laiks viņu iepriecināt atkal. Vienkārši kartīte vai vesels dzimtas koks, galvenais, ka no sirds!

3. IERĀMĒ!

Kopā ar mammu noteikti piedzīvoti daudzi, neticami skaisti mirkļi. Ierāmē tos! Parakājies pa bilžu krājumiem, varbūt tur atrodama kāda skaista fotogrāfija no mammas jaunības, kur viņa, iejutusies modeles lomā, pozē Gaujas krastā vai kopā ar labākajām draudzenēm atzīmē augstskolas beigšanu. Izcel īpašo mirkli!

 


 

 

4. PAGATAVO!

Pienācis brīdis pārbaudīt to, cik daudz esam pievērsuši uzmanību brīžos, kad mamma cītīgi rosījusies virtuvē. Kurš ir viņas mīļākais ēdiens, kas ir viņas virtuves specialitāte? Pagatavo viņai mīļāko ogu un augļu džemu vai palutini ar franču smalko našķi macaroons.

 

 

5. UZAICINI!

Izrāde, kino, deju vakars, jogas vai sporta nodarbība – ejiet visi kopā vai ļauj mammai iet ar draudzenēm. Varbūt ir kas tās, ko viņa jau ilgāku laiku vēlas izmēģināt vai apskatīt, ieklausies!

Idejas meklē arī mūsu t/c Spice Home blogā

 FOTO : thefoodiebugle.com, alanbenson.com, poppytalk.com, etsy.com/shop/1canoe2, fickle-whimsy.tumblr.com, etsy.com/shop/colorZen, goodbyebabylon.tumblr.com

Komentēt

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU