Saules pielietais stūrītis / Ofisa stils

15-04-2014

 

Ar joni tuvojas svētki, darbā noskaņojums ar katru dienu kļūst arvien laiskāks, domās jau aizklīstot brīvdienās. Padarīsim atmosfēru darbā vēl jautrāku, pievienojot pamatīgu saules devu savam darba galdam, un izmantosim saulaināko no visām krāsām – dzelteno. Tā ir optimisma un enerģijas krāsa, kas, starp citu, palīdzot koncentrēt domas vēlamajā virzienā. Šķiet, ka tiešām esam izvēlējušies pareizo krāsu darba galda papildināšanai.

 

Mums ļoti iepatikās sulīgi dzeltenais saulespuķes blociņš un mazākie līdzi ņemamie pavasarīgie pierakstu blociņi (Jānis Roze, 2,12 eur un 8,95 eur), kas noderēs visdažādākajiem pierakstiem – atpūtas braucienu plānošana, vasaras lielās apņemšanās vai vienkārši labās un saulainās domas, kuras piefiksēt un vēlāk ar tām sevi uzmundrināt. Arī telefons vairs neklīdīs pa darba galdu šurpu-turpu, jo ir atradis savu vietu uz mini-molberta (Jānis Roze, 2,06 eur).

 

Arī rakstāmpiederumiem un citiem darba galda iedzīvotājiem pēc aizvadītā pelēkā gadalaika gribas vairāk krāsu, tāpēc tie labprāt sakārtojas filca saulespuķēs (The Pier, 3,89 eur). Kafija vai tēja labāk garšos no dzelteni strīpainām krūzītēm (Alan Deko, 6.40 eur), kas ikdienā neļaus aizmirst saukli “Dont worry, be happy” – lai gan klišejiski, tomēr tik patiesi un vērtīgi. Protams, neaizmirstam par Lieldienām – tiem, kas vēl nav sakrāsojuši olas, ar ko izskaistināt savu darba galdu un dalīties ar kolēģiem, noderēs svecītes olas formā (The Pier, 2,12 eur).

Iedvesmojies arī no t/c Spice Home bloga sadaļas “Ofisa stils”!

FOTO: Rita Antonova

Sagatavoja Rita Antonova, stilsbeztabu.lv viesautore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU