Melnbaltās Lieldienas

14-04-2014

 

Nedaudz apnikušas ierastās pavasara krāsas: maigie pasteļi, spirgti zaļais, saules dzeltenais u.t.t. Gribas ko citu, gribas savādāk. Es redzu melnbaltas Lieldienas. Vai nu balts, vai nu melns. Man tas nozīmē  ne tikai krāsu pārejas, galējas sajūtas un bruģētu ceļu provokācijai, bet  arī fiksētu mirkli, jo pēc būtības pirmsākumi ir tieši tādi – melnbalts kino un melnbalta foto kartīte. Sākums, iespēja improvizēt un iespēja radīt.

Dekors trusis (Alan Deko, 32,73eur), statīvs ar tauriņiem (Sienna, 39,70eur) melnie paliktņi (The Pier, 2,83eur), svečturis-putniņš (The Pier, 4,25eur), kanva (The Pier, 2,83eur).

Pazib arī kāds praktisks labumiņš. Lieldienas sliņķiem jeb pilsētniekiem, kuriem nekad un nekam nav laika, jo tas iztek caur pirkstiem, izmantojot miljons vilinošās iespējas, kurās var arī apjukt, nogurt un pazaudēties… Baltās olas nebūt nav jākrāso. Man baltā krāsa gandrīz vienmēr ir favorītplauktiņā. Gribi uzjauc pats savu toni, gribi ļauj tajā spoguļoties savām vīzijām, gribi priecājies par visu būtisko un minimālistisko.

Tējas sietiņš-gulbis (Alan Deko, 9,25eur), svečturis-lillija (The Pier, 2,83eur), trusis-gredzenu turētājs (Sienna, 11,10eur), pāris uz sirds (Alan Deko, 5,04eur).

Šis melnbaltais Lieldienu stāsts sākas gultā ..un kas zina kur aizved? Lieldienu zaķis šoreiz nes nevis olas, kā ierasts, bet gan, piemēram, saderināšanās gredzentiņu. Kad VIŅŠ ir augšāmcēlies (saprotiet kā gribat), tad notiek brīnumu lietas gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Jaukākais tajā visā ir beigas, kuras pēc būtības ir tikai sākums. Viņi dzīvoja ilgi un laimīgi… vai arī tikai tad viss sākas… pabeidziet stāstu katrs pats pēc savas un VIŅA augstības labvēlības. Gaišas, mierpilnas un laiskas Lieldienas!!!

Lasi arī mūsu t/c Spice Home blogu!

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU