Stila spēle / “Pirmais pavasara pikniks”

28-03-2014

Kā jūs pavadāt pirmās pavasara dienas? Mēs plānojam labākās un sirsnīgākās aktivitātes ārpus telpām, kuras aizvadītas tiks ne tikai siltas saulītes paspārnē, bet arī starp mīļāko draugu smiekliem. Tāpēc šoreiz stila spēles uzdevums bija saposties pirmajam, jautrajam pavasara piknikam, ko daži jau ir paspējuši izbaudīt, bet dažiem tas vēl ir priekšā, tāpēc, lūk, varat pašpikot idejas:

 

Zane (25), topošais dermatovenerologs

Zābaki (Reserved, 64.99eur), bikses no Zanes personīgās garderobes, tops (Lindex, 39.95eur), jaka (Lindex, 19.95eur), rota (Lindex, 17.ooeur), rokassprādze (Lindex, 6.95eur), brilles (Lindex, 7.95eur), soma (Reserved, 18.48eur).

 

Santa (25), strādā mediju aģentūrā

Cepure (Lindex, 24.95eur), rota (Oasis, 17.99eur), kleita (Reserved, 34.99eur), jaka (Reserved, 49.99eur), legingi, kā arī rokassprādzes un pulkstenis no Santas personīgās garderobes, apavi (Reserved, 64,99eur)

Paldies veikalam Oasis, kurš mūsu piknikam iesākties ļāva viņu meitenīgajās garderobēs!

 

Gerda un Marika, lietum un riteņbraukšanai draudzīgā zīmola “Tour de rain” radītājas

Santas apģērbs vairāk liecina par pirmo pastaigu pavasarī, ne par pikniku. Ir gumijnieki, lai nebaidītos par kāju sausumu, tāpat ir jaka aukstākam laikam. Pavasarim atbilstoša kleita un raibi legingi, taču kopējā noskaņa ir pelēcīga un drīzāk mudina domāt par lietu, žēl, ka vienīgais košums ir apelsīns rokā. 

Zanes tērpu salikumā lieliski dominē dzeltenā krāsa, kas man vienmēr ir asociējusies ar pavasari- dzeltenas tulpes un narcises uz palodzes. Adīta jaka pasargās no vēja un biksēs būs ērti baudīt pikniku, lai arī kur tas notiks, lai gan, protams, pavasarim piemērotāka šķistu kāda kleitiņa.

Kopumā pirmā pavasara piknikam piemērotāks šķiet Zanes tērps, kurā lieliski dominē pavasarīgi dzeltenā krāsa un arī ir piemēroti liela soma, kurā ielikt pat bageti piknikam, līdz ar to mūsu favorīte ir Zane!

 

Kaspars Ozoliņš, DCH studijas treneris un raidījuma “Gudrs, vēl gudrāks” vadītājs

Abas meitenes liekas perfektas pirmā pavasara piknika dalībnieces! Tāds taču bija uzdevums- tērpties atbilstoši izklaidei ārā, un kā tad savādāk, ja ne traki, spilgti un fifīgi! Santa pat ir izvēlējusies šīs sezonas aktualitāti- citrusu! Tā it kā kompensējot spilgto krāsu trūkumu, kurš Zanes apģērbā atkal netrūkst. Jā, dzeltenā krāsa vēl vairāk saskanēs ar sauli debesīs un radīs pozitīvas emocijas. Savukārt abu meiteņu apavi derēs pilnīgi noteikti! Nekad nevar zināt, ar kādām pastaigām pikniks beigsies, un pie mums laika apstākļi ir neparedzami. Patīk Zanes romantiskais stils, jaku novelkot, viņa radīs pavisam citu iespaidu. Un… ņem līdzi to dīvānu! Tas vareni Tev iederās fonā! Santai gan tiek lielais žetons par neatņemamo piknika detaļu- smaidu!

Dainis Rudens, stencilu mākslinieks

Zane ir ļoti labi saģērbusies, krāsas ir gaišas un pavasarīgas. Ar šo tērpu noteikti var doties pavasara pastaigā vai arī piknikā. Ļoti patīk tas, ka šī meitene no savas izvēles ir izslēgusi tumšo krāsu, jo tieši melnie toņi atgādina aizvadīto ziemu, kad cilvēki vairāk izvēlējās tumšās krāsas. Brūnganie toņi ļoti labi saskan ar dzelteno jaciņu un gaišajiem džinsiem. Šī meitene ir mana favorīte.

Santa izdarījusi labu izvēli, uzvelkot legingus ar zilo kreklveidīgo kleitu. Šis tēls manai sirdij ir tuvāks, jo vairāk atgādina manu gadalaiku – rudeni, nevis pavasari. Komplekts ir stilīgs, izskatās ļoti ērts dodoties kādā rudenīgā pastaigā pa Mežaparku, taču īsti nav piemērots pavasara piknikam. Melnā krāsa nomāc šo pavasara noskaņu.

 

 DĀVANU KARTI 70 EUR VĒRTĪBĀ NO T/C SPICE SAŅEM ZANE! APSVEICAM!

FOTO : Rita Antonova

Sagatavoja Rita Antonova, stilsbeztabu.lv viesautore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU