VIETĒJAIS DĀRZIŅŠ / OFISA STILS

19-03-2014

 

Pēc ilgāka pārtraukuma, nelielu devu dzīvības un pavasara elpas vēlējos piešķirt pašas darba galdam. Šeit taču dzimst lielākā daļa idejas un raksti, kurus ik dienas vari aplūkot un izlasīt stilsbeztabu.lv digitālajās lappusēs. Tad nu ķeramies pie lietas!

Kārtība un jebkurš mazākais nieciņš var lieliski veidot vai papildināt biroja galda raksturu un kopējo noskaņu. Tā, piemēram, mans pirmais, foršais atradums – vadu turētājs/piespraudes lapiņu formā ne tikai interneta vadiem vai kabeļiem pie sienas ( Tiger , 3€ ). Tāpat koši zaļas līmlapiņas ( Tiger, 2€ ) ātrajām piezīmēm. Svaigumam un acu priekam – mākslīgās peonijas (The Pier, 6.99€ ),  manos mīļākajos metāla spainīšos, kurus viegli vari piekarināt pie IKEA iegādātā sienas žurnālu turētāja.

 

Svarīgi , lai pa rokai vienmēr būtu kāds prātu atsvaidzinošs priekšmets, lietu kompozīcija vai skaistumkopšanas līdzeklis, kurš krīzes situācijā palīdz atslābināties un ģenerēt jaunas idejas ( jā, arī fotogrāfijas no Pinterest skaitās). Šoreiz tam veltīju stūrīti, kurā skaistos, krēmīgi zaļos spainīšos ( Tiger, 3€ ) kārtoju violetas, mākslīgās tulpītes ( Tiger, 3€), roku krēmu no Stendera un savu mīļāko viršu ziedūdeni no DABBA.  Papildus iegādājos jauku un simpātisku nieciņu -  plecu masieri, kurš paslēpies nelielā ziedu podiņā (Tiger, 3€). Nieciņš pie nieciņa un darba galds iegūst jaunu elpu!

 

Noslēgumā vēlējos atrast veidu kā noslēpt mūsu milzīgo, nesmuko printeri, kurš nelabprāt, bet iekārtojies tieši uz mūsu darba galda. To šoreiz nomaskēju ar lielākiem un mazākiem metāla spainīšiem (Tiger, 4€ un 2€ ), dažādiem mākslīgajiem ziediem( The Pier – sniegpulkstenīši 5.99€, rozītes 7.99€, papardes 9.99€) un skaisti organizētiem rakstāmpiederumiem, kurus ievietoju tādā pašā spainītī kā mākslīgos ziedus. Izveidojās lielisks zaļā dārza un praktiskā darba galda ansamblis. Šāda vide tiešām iedvesmo un raisa gaišas domas!

Iedvesmas meklējumus un stāsta turpinājumu meklē jaunajā t/c Spice Home blogā, sadaļā “Ofisa stils”

FOTO : Beāte Ligere

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU