STILA SPĒLE / “RANDIŅŠ”

03-03-2014

Ir pagājis precīzi gads kopš pašas pirmās stilsbeztabu.lv un t/c Spice kopīgi rīkotās Stila Spēles. Toreiz sākām ar šķietami klasisku tēmu – “Randiņš” . Šodien, uzdevumā aicinot divus puišus un svinot spēles gadadienu, tēmu turpināsim. Rūdolfs un Edmunds ir draugi, bet katrs apģērbu komplektu izvēlējušies acīmredzami atšķirīgu. Viena tēlā dominē tumšās krāsas un klasika, bet otra tēlā gaišie toņi un neliela deva humora ( ievērojāt tauriņu?) Kurš ir Tavs favorīts? Puišu izvēli komentē 3 skaistas, stilīgas un sirdī dzīvespriecīgas dāmas, kurām mode un labs stils ir ikdiena.

 

Rūdolfs (25), tirdzniecības pārstāvis

Ziedi ( Linda, 2.30 eur gab.), krekls ar garajām piedurknēm ( City , 99.90 eur), bikses (NEXT , 51.22 eur), pulkstenis ( NEXT, 42.69 eur) apavi ( Danija, 79.99 eur)

 

 

Edmunds (27), inženieris

Ziedi (Linda, 1.30 eur gab.), tauriņš ( Zara, 19.95 eur), krekls ( Tommy Hilfiger, 99.90 eur), pulkstenis ( Brandwatch, 144 eur), josta ( Tommy Hilfiger, 49.80 eur), bikses (Tommy Hilfiger, 119 eur), apavi ( Danija, 114.99 eur)

 

 

  Sanita Kalniņa, blogere – thekalninablog.com

” Gan Rūdolfs, gan Edmunds izskatās labi priekš randiņa un noteikti atstātu labu pirmo iespaidu uz meiteni. Priekšroku gan dodu Edmunda tēlam, jo tas ir gaišāks un labi saskan ar pavasari, kas tik tikko ir iesācies. Nezinu vai ziedi bija viņu ideja, bet plusiņš abiem par tiem. Kā arī patīk, ka puišiem ir pulkstenis uz rokas, kas, manuprāt, ir svarīgs vīriešu aksesuārs. “

 

Linda, Mū Cafe vadītāja :

“’Pirmais puisis šķiet jauks un draudzīgs – tādēļ esmu pārsteigta, kāpēc randiņam viņš izvēlējies tik tumšu un atturīgu tēlu. Latvijā vispār daudz puišu izvēlas tumšas krāsas, lai gan daudziem no viņiem gaišāki toņi piestāvētu krietni labāk. Pašas par sevi drēbītes nav sliktas, varbūt vienīgi citās kombinācijās, nedaudz ‘atšķaidot’ to tumšumu. Ziedus es laikam arī izvēlētos citus – sarkanas rozes šķiet nedaudz banālas. Apavi gan man patīk. Otrajam puisim koptēls patīkams, krietni pavasarīgāks. Redzams, ka puisis randiņam gatavojies. Patīk tauriņš – tas piešķirtu randiņam tādu rotaļīgu nozīmīguma sajūtu. Ja puisim tauriņi patīk, iesaku papētīt Latvijā ražoto Koka Tauriņu piedāvājumu. Vienīgās pretenzijas man ir pret balto jostu, bet tas tāds sīkums uz smuko puķīšu fona.”

 

  Līga Meinarte, blogere – kolaivelk.lv

“ Abi kandidāti ir pienācīgi apģērbušies Randiņam, tikai ņemot vērā katra puiša stilu, ar šādu apģērbu viņi varēs iekarot stilā ļoti atšķirīgu sieviešu sirdis. Puisis ar tauriņu ir ģērbies mazliet hipsterīgāk, kā puisis melnajā, kurš ir diezgan klasisks, līdz ar to, ja šis ir pirmais randiņš, tad puisis ar tauriņu varētu iekarot kādas mākslinieciski noskaņotas meitenses sirdi, savukārt, otrs puisis, varētu piesaistīt klasiskas un nopietnākas sievietes uzmanību. Ja godīgi, tad šoreiz uzvaru dalītu uz pusēm. Jo patiešām, abi ir apģērbušies labi. Ja tomēr jāizvēlas, tad dodu priekšroku stilam versus klasikai. Jo man ļoti patīk Edmunda apavu izvēle! “

 DĀVANU KARTI 70 EUR VĒRTĪBĀ NO T/C SPICE SAŅEM EDMUNDS!

APSVEICAM!

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU