MŪ CAFE

27-02-2014

 

Kopš aizvadītā gada decembra, tālajā Rīgas centrā, Tērbatas ielā 66 atvērusies burvīga, tiešām iedvesmojoša vieta ar nosaukumu Mū Cafe. Tā ir pavisam neliela kafejnīca, kurā piepildīt ne tikai vēderu, bet arī patīkamās sajūtas pakrūtē vai, ja tāds radies, radošo tukšumu galvā. Par mājīgo un interesanto detaļu piesātināto interjeru parūpējušies paši Mū Cafe saimnieki, bet grafisko identitāti – Madara Krieviņa.

 

Katru dienu viņi ceļas sešos no rīta, lai jau vienpadsmitos vērtu durvis un piedāvātu mums pašu labāko un gardāko ko vienkāršā kulinārija var piedāvāt. Ar vienkāršo es, protams, nedomāju to, kas pa spēkam jebkurai mājsaimniecei. Viss, viss, pat fokačas maizīte un zemesriekstu snikeri tiek gatavots uz vietas, viss no vietējiem produktiem un viss ar vislielāko mīlestību un pozitīvās enerģijas lādiņu.  Piedāvājums ir salīdzinoši neliels, bet acīm, vēderam un makam patīkams!

 

Patiesībā viss liekas gluži perfekti – puiši šeit droši var vest meitenes uz randiņiem un cienāt ar mājas limonādi un autentiskām beļģu vafelēm, draudzenes var nākt klačoties un kopīgi sajūsmināties cik debešķīgi gardas kūkas un kafija, bet puiši vai lielāki ēdāji ieturēt pusdienu pauzi ar sātīgajām bio miltu fokačas maizītēm veģitāriešiem un vegāniem.

Pavisam drīz un perfekti ziedošajam pavasarim -  Mū Cafe piedāvās arī pašu gatavotu saldēto jogurtu, savukārt vasarā plānots ierīkot āra terasi un palīgos saukt jaunus darbiniekus, jo šobrīd par rosību atbildīgi vien divi cilvēki.

Ticu, ja vienreiz būsi ļāvies Mū Cafe kārdinājumam, iesi arī nākamreiz. Izmanto šo vēlmi un par katru pirkumu virs 2.50eur saņem zīmodziņu, pēc astotā – kafija vai kūka pa brīvu. Super!  Tērbatas iela atkal ir dzīva!

FOTO : Beāte Ligere

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU