VĒLĀS BROKASTIS / BONĒRA

21-02-2014

Mazliet romantikas nekaitē, it sevišķi februārī, kas iezīmējas kā mīlestības mēnesis. Skaisti randiņi, nelielas dāvaniņas un vēlās brokastis pavisam labi iederas šajā kombinācijā. Arī es devos romantikas meklējumos un to atradu kafejnīcā/restorānā Bonēra. Laika gaitā Bonēra ir iemantojusi rīdzinieku ievērību un kļuvusi par mīlīgu vietiņu, kur paslēpties no ikdienas burzmas. Sēžot nobružātajā retro interjerā var stundām ilgi ieslīgt interesantās sarunās un skrubināties gar savu kūkas gabaliņu.

 

Kas? Tematiskās vēlās brokastis

Kur? Bonēra, Blaumaņa 12A, Rīga

Kad? Reizi mēnesī sestdienā un svētdienā no 10.00 līdz 16.00

Cik?  € 10.50

 

Bonērā brančs notiek reizi mēnesī, mēneša otrajā vai trešajā nedēļā gan sestdien, gan svētdien. Tik reti tādēļ, lai katru reizi to varētu padarīt īpašu ar izvēlēto tēmu. Lielākoties tās ir konkrētu valstu virtuves, bet par godu Valentīndienai man bija iespēja nogaršot Smalko branču. Līdz šim Bonēras meitenes ir pētījušas un gatavojušas ēdienus latviešu, krievu, vācu un franču gaumē.

 

Pie kārtīgām brokastīm vajag arī uzmundrinošu dzērienu. Lai ienestu kādu košu saules gabaliņu, izvēlējos nogaršot grenadīna tēju. Varu apgalvot, ka šī ir viena no garšīgākajām grenadīna tējām kādu esmu dzērusi. Tā arī nesapratu, kas tieši to padara īpašu, bet noteikti to mēģināšu noskaidrot atgriežoties nākamreiz.

 

Lai arī tēmas ir dažādas vienmēr var ieturēt gan vieglas brokastis, gan kārtīgas pusdienas. Smalkā branča piedāvājumā bija vairāki salāti, sacepums, dažādas uzkodas, vistas cepetis, pasta un citi ēdieni. Netika aizmirsts arī par kādu kārumu un varēja nogaršot pavisam smalkas kanēļmaizītes, kruasānu pudiņu, pankūkas ar ievārījumiem. Man īpaši garšoja tarte ar ķiršu tomātiņiem un, mans absolūtais favorīts, brūnajā cukurā un kanēlī cepti banāni. Tiesa nevaru solīt, ka to izdosies nogaršot nākamajā Bonēras brančā, tomēr esmu pārliecināta, ka tiks pasniegts kaut kas tik pat gards.

Ja vēlies savu branču pavadīt nedaudz romantiski arī citos mēnešos, tad noteikti iegriezies Bonērā. Par nākamajiem brančiem informāciju atrast var Bonēras facebook lapā.

FOTO : Kaiva Dombrovska

Sagatavoja Kaiva Dombrovska, stilsbeztabu.lv viesautore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU