OFISA STILS / VIRTUVE IEDVESMAI

20-02-2014

 

Februāris oficiāli kļuvis par mīlestības un virtuves mēnesi. Viena bez otras tāpat nevar iztikt, tāpēc jaucam kopā!  Ja arī jums ir paveicies un darbā ir atsevišķa telpa ēšanai nebūt par skādi nenāks, ja ieviesīsi tur nelielu kārtību un, jā, skaistuma elpu. Tā tomēr ir vieta, kur visi satiekas, kur raisās sarunas un dzimst jaunas idejas.

 

Es to izdarīju šādi – tiem, kuri mīl kafiju sagādāju jaunu espresso kanniņu (Cenuklubs.lv, 11.75EUR) un caurspīdīgas krūzītes (Cenuklubs.lv, 1.62 EUR), bet tiem, kuri mīl tēju – burvīgu kanniņu ar sietu (Cenuklubs.lv, 4.12EUR), ne tikai tējai, bet arī, lai forši spoguļotos! Babusa tējas sietiņš kā papildus opcija (Cenuklubs.lv, 1.16 EUR).

 

Galdauta vietā izmantoju pītu paklājiņu maigi zilos toņos (Jysk, 4.49EUR) , kurš saplūda ar virtuves galda virsmu – kā pie jūras!

Svarīgi parūpēties par dažādiem traukiem un groziņiem dažādu produktu izvietošanai – tējai, virtuves dvielīšiem ( Jysk, 1.49 EUR), dakšiņām, nazīšiem, vēlo brokastu muslim un visam pārējam. Kopējā stilā lieliski iederējās 3 pīto groziņu komplekts ( Jysk, 8.49 EUR), slēgtais trauks kā no omes plauktiem ( The Pier, 5.68EUR) un pudele( The Pier, 5.68EUR) , kurā visticamāk tiks sakārtoti dzīvie ziedi.

Iedvesmas meklējumi turpinās TK Spice Home blogā…

FOTO : Beāte Ligere

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU