Pēdējā brīža dāvanas

14-02-2014

Valentīndiena klāt, bet dāvaniņas mīļotajam nav, ko nu? Mēs kā vienmēr nāksim jums palīgā. Šoreiz ar padomiem, kādas oriģinālas dāvanas sagatavot, lai pārsteigtu un iepriecinātu savus mīļos.

Lai bučas būtu mīļotajam blakus ik brīdi, tās var vienkārši ierāmēt lielākā vai mazākā rāmīti. Ņemam visas savas romantiskākās sarkanās un rozīgās lūpu krāsas, papīra lapu, foto rāmīti un ķeramies pie papīra bučošanas. Bučojam to tik ilgi, kamēr lapa pilna ar lūpu nospiedumiem, tad atliek tikai ierāmēt skaisto mākslas darbu un pasniegt mīļotajam. Mua-mua-mua! Tagad buču apbērts mīļotais būs arī brīžos, kad esat šķirti.

 

Mīlestība ir nenoķerama un neieraugāma, to var tikai sajust un no tās apreibt. Šoreiz domāsim ārpus rāmīšiem – iesprostosim tomēr nenoķeramo mīlestību burciņā. Tātad – ņemam visus sarkanos un rozīgos papīrus, kas mājās atrodami, burciņu, šķēres un līmi. Izgriežam milzums daudz sirsniņu dažādos izmēros un liekam iekšā burciņā. Pa vidu var ielikt kādu dekoratīvu elementu. Vāciņu rotājam ar vienu no sirsniņām un, protams, apsienam ar lentu. Mīlestība nu ir iesprostota burciņā un gatava pasniegšanai!

Un atceramies veltīt daudz labu un mīļu vārdu visiem, kurus mēs mīlam ne tikai šodien, bet arī ikdienā! Lai jauka Valentīndiena!

FOTO: Rita Antonova

Sagatavoja Rita Antonova, stilsbeztabu.lv viesautore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU