VĒLĀS BROKASTIS / ČARLSTONS

13-02-2014

 

Ir vēls, nedaudz apmācies rīts, es satieku draudzeni, ar kuru ilgāku laiku nav pārmīts garš vārds, un mēs dodamies uz Čarlstonu – gandrīz leģendām apvīto ( durvis vēris pirms 14 gadiem) restorānu Blaumaņa ielā 38/40 . Tur, katru svētdienu norisinās brančs jeb vēlās brokastis -  perfekta vieta garšīgu, vieglo ēdienu baudīšanai un ilgām, laiskām sarunām.

Esmu patīkami pārsteigta, cik daudz atnākušas ģimenes ar bērniem, cik kuplā skaitā sapulcējušies draugu bariņi. Apkārt čum un mudž no dzīvības, rīts vairs nav tik pelēks.

 

Noteikti pirms došanās iesaku sazināties ar Čarlstonu un rezervēt sev galdiņu. Restorānā esošā, nelielā pustumsa neviļus ievelk un patiesi atslābina – trīs stundas paiet nemanot, cilvēki nāk un nāk. Kompliments no manas puses arī Čarlstons personālam – perfekta, tiešām silta un profesionāla apkalpošana.

 

Salīdzinot ar citiem brančiem Rīgā, ēdiena izvēle tiešām bagātīga un atbilstoša gan agrākam rītam, gan vēlākai pēcpusdienai ( brančs no 11:00 līdz 16:00). Ir gan klasiskās pārslas, pankūkas un jogurts, gan svaigi pagatavots lasis, zupa, dažāda veida gaļa. Piedāvājumā pat manas mīļākās polārmaizītes. To visu papildina perfektā kafija un dažāda veida svaigās sulas. Tiešām garšīgi un jebkura gaumei! Cena vienai personai – 14.20 EUR.

 

Noteikti jāpiemin, ka Čarlstona vēlās brokastis īpaši draudzīgas arī bērniem – pieejama atsevišķa, liela spēļu istaba, kur, kamēr vecāki atpūšas un ļaujas pieaugušo sarunām, var droši spēlēties, skatīties multfilmas, krāsot līmēt un radoši izpausties. Bērniem līdz 7 gadu vecumam brančs ir bez maksas, līdz 12 gadu vecumam – 7.10 EUR!

FOTO : STILS BEZ TABU

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU