Māja pošas Valentīndienai

06-02-2014

Ieviesīsim mājās mazliet romantikas un mīlīguma ar pavisam vienkārši pagatavojamiem svečturu aksesuāriem. Līdz šī mēneša romantiskākajiem svētkiem vēl laika atliku likām, taču romantikas nevar būt par daudz, vai ne tā? Tāpēc ķeramies pie darba, lai siltas un nebēdnīgas sveču liesmiņas silda mūsu sirdis un raisa labas domas jau tagad.

Vajadzēs – aplikāciju papīru, līmi, zīmuli, šķēres vai papīra nazīti.

 

Sagriež aplikāciju papīru uz pusēm (kaut gan to, cik daļās to griezt atkarīgs no tā, kādiem svečturiem to izmantosiet, tā kā es tos pielietošu mazajiem plošku svečturiem, tad uz pusi pārgriezta lapa ir tieši laikā), saloka to četrās daļās un ar zīmuli viegli iezīmē līnijas, kuras pēcāk izgriezt – sirsniņas, burtiņus, vai kādu smalkāku rakstu. Es šoreiz aprobežojos ar slaveno vārdu “Love” un sirsniņām. Ja man būtu vairāk šādu mazu svečturīšu, ko aprotāt, noteikti uz tiem izgrieztu kādu īpašu vēstījumu.

 

Ar šķērēm vai papīra nazīti izgriez iezīmētās formas. Vienu gala maliņu atloka un pielīmē pie otras gala maliņas, lai izveidojas forma, ko var likt virsū uz svečturīšiem.

 

Lūk, gala rezultāts! Ātri, vienkārši, mīlīgi – katrs var izpausties pēc sirds patikas, taisot vienkāršākus vai sarežģītākus rakstiņus uz papīra.

FOTO: Rita Antonova

Sagatavoja Rita Antonova, stilsbeztabu.lv viesautore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU