MIRDZOŠIE BURTIŅI

06-02-2014

 

Spuldzītes un to virtenes dažādos izpildījumos un pielietojumos atrast vietu, šķiet, var jebkurā telpā un padarīt apkārtējo noskaņu krietni vien omulīgāku un gaišāku. Un ne tikai  Ziemassvētkos. Mūsmājās pašam jaunākajam ģimenes loceklim tuvojas vārda diena, kas kļuva par lielisku iemeslu, lai spuldzītes ieņemtu vārda pirmā un paša galvenā burtiņa formu!

Nepieciešams: stingrs kartons, gofrētais kartons (izmēri atkarīgi no burta lieluma), spuldzīšu virtene, papīra nazis, karstā līme, lineāls, zīmulis, aerosolkrāsa.

 

Vispirms uz kartona uzzīmē burta kontūras un, izmantojot papīra nazi, to izgriež. No gofrētā kartona izgriež sloksnes, kas veidos burta ‘sieniņas‘. Uz burta pamata atzīmē punktus, kur liksies iekšā spuldzītes, ar papīra nazi katrā atzīmētajā punktā iegriež krustiņu, izveido caurumu.

 

Izmantojot karsto līmi, visapkārt burta pamatnei līmē klāt gofrētā kartona sloksnes. Ar aerosolkrāsu nokrāso burtiņu un ļauj krāsai nožūt. Katrā izgrieztajā caurumiņā ievieto spuldzīti un slēdz virteni iekšā – mirdzošs, īpašs burtiņš gatavs!

Izveidot var ne tikai mirdzošus burtiņus, bet arī ciparus, zvaigzni, sirdi, bultu u.c., kas būs skaists svētku dekors un gaišs papildinājums interjeram ikdienā.

FOTO : Līga Bundule

Sagatavoja Līga Bundule, stilsbeztabu.lv viesautore, puuc.net autore

Komentēt

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU