DĀVANU CEĻVEDIS “VIŅAM & VIŅAI”

06-02-2014

Līdz Valentīnai vēl tikai nedēļa!  Tiem, kuri sirdī ir īsti romantiķi vai gluži vienkārši mīl pārsteigt savas otras pusītes – esam sagatavojuši nelielu dāvanu ceļvedi. Ietvērām visu – aktīvo dzīvesveidu, garšas kārpiņas, rūpes par ķermeni un apģērbu. Mūsu ziņā ir atrast un piedāvāt, Tavā – izvēlēties! Lūk, mūsu idejas :

 

1. Caps! 8 konfekšu kolekcijas.   Ja jūs abi mīliet saldumus, mīliet sevi lutināt un esiet … kārumnieki vārda tiešākajā nozīmē – smalkās, unikālām garšām bagātās un mīlestības apveltītās Caps! saldumu kolekcijas būs perfektā dāvana Valentīndienā. Bonusiņš – nebūs jāuztraucas par iesaiņošanu, uz saldumiem atliks vien kāri skatīties un vienu pēc otras nobaudīt. Cena : ~ 7 EUR.

VIŅAM : Caps! saldumu kolekcija ar rupjmaizes, ķirbju, upeņu, rabarberu trifelēm, simbolizējot vīrieša spēku, spītu un sīkstumu.

 

VIŅAI : Caps! Saldumu kolekcija ar dzērveņu, tumšo plūmju, pīlādžu, mandeļu trifelēm, simbolizējot neatkārtojamo buķeti, kuru sevī slēpj katra sieviete un viņas spēju rūgtenos dzīves mirkļus padarīt saldus. Ai, cik skaisti!

Caps! gardumus meklē STOCKMANN, Rimi, Sky, RIIJA , kā arī citos veikalos (pilnu sarakstu meklē šeit). Konkrētās trifeļu kolekcijas iegādāties var Caps! manufaktūrā Brīvības ielā 224.

 

 

2. LiveActive.lv sporta inventārs. Ja esiet pārliecināti, ka aktīvs dzīvessveids ir laimīgas ikdienas pamatā, kāpēc gan, lai viens nepalutinātu otru ar jaunu sporta inventāru? Nedomāju lielos trenažierus, bet aksesuārus sportam mājās. Abiem būs kopīgas aktivitātes un skaisti augumi! Ideāli!

VIŅAM : Heavy Weight hanteļu pamatkomplekts spēka treniņiem mājās ( ietilpst divi 6,8 kg diski, četri 4,5 kg diski, 146 cm garš svaru stienis un divi īsie stieņi ar īpašiem neslīdošiem gumijas rokturiem). Viņš varēs trenēt bicepsus, tricepsus, krūšu, plecu un vēdera muskuļus.  Cena : 39,90 EUR

 

VIŅAI : Mīkstās, 1 kg hantelītes intensitātes palielinšānai. Noderēs krūšu, muguras, roku muskuļu tonizēšanai, aerobikai un visdažādākajiem stiepšanās vingrinājumiem. Cena : 13,96 EUR

Visu sportam mājās meklē LiveActive.lv internetveikalā - plašs, pat labāks  piedāvājums kā jebkurā sporta veikalā , ērta produktu aplūkošana un piegāde līdz mājdurvīm.

 

 

3. Kivvi kosmētika. Varbūt liekas nedaudz dīvaini Valentīndienā dāvināt ķermeņa kopšanas līdzekļus, bet, ja tā padomā, tad tieši tā ir viena no labākajām dāvanām. Tu taču mīli viņa vai viņas ķermeni un vēlies, lai tas ir skaists mūžīgi. Cena : 12 līdz 27 EUR

VIŅAM : Labu kosmētiku (ar patīkamu aromātu) vīriešiem atrast nemaz nav tik viegli. Tāpēc piedāvāju izvēlēties Latvijā ražoto Kivvi kosmētikas komplektu, īpaši radītu vīriešiem. Tajā ir gan ķermeņa un matu šampūns, roku krēms, pēcskūšanās un sejas krēms.


 

VIŅAI : Kurai meitenei gan nepatīk pucēties! Pucēties un sajust ap sevi svaigās vasaras smaržas.  Izvēlies viņai kosmētikas komplektu ar dzērveņu skrubi un saldā apelsīna ķermeņa marmelādi, ķermeņa losjonu un marmelādi ar apelsīna un vaniļas aromātu vai ideālo ikdienas  komplektu – sejas skrubi ar bambusu un papaijas eļļu, dienas un nakts krēmu. Viņai patiks, es apsolu!Kivvi kosmētiku meklē viņu mājaslapā ,veikalos Stockmann, Abra, ArtiChic , Gentleman`s shop (Miesnieku iela 14) un citur.

 

4. AITA biksītes. Ak, šie slinkie brīvdienu rīti, kad viss, ko vēlamies ir baudīt lieliskāko kompāniju pasaulē (viņa vai viņas ),  gulēt gultā pie seriāliem, uzkodām un, neko īpašu nedarot, stundām ilgi laiskoties. Ja šī sajūta liekas pazīstama – varbūt ideālā dāvana ir ērtas un fifīgas brīvdienu bikšeles?

VIŅAM :  Ja puisim nav bail izskatīties nedaudz muļķīgi, bet ļoti, ļoti mīļi meitenes acīs, izvēlies  krāsainos, strīpainos bokseršortus miegam, brīvdienām un ikdienai. M vai L izmērs. Cena 17 EUR

 

VIŅAI :  Mīļi, šortiņi ar rišiņām, krāsainām podziņām un gumiju absolūtai ērtībai. Pieļauju, ka tajās mierīgi var doties arī uz tuvāko veikalu pēc piena, kāpēc ne? Pieejamas S vai M izmērā. Cena : 17 EUR

100% kokvilnas AITA bikšeles meklē galerijā Istaba ( Barona ielā 31a). Pilnu piedāvājumu meklē šeit.

FOTO : STILS BEZ TABU

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt

  1. K-design , 13-02-2014 [Komentēt]

    piedavaju davanu kastītes-gatavs un uz pasūtījumu

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU