MĀJAS MĀKSLAS GALERIJA

05-02-2014

 

Iekārtojot jaunu mājvietu, īpašs ir tas mirklis, kad sienā tiek iedzīta pirmā nagla. Iespējams, tas tāpēc, ka caurums liekas tik neatgriezenisks. Izvēlēties ko likt un ko nelikt pie sienas nav nemaz tik viegli. Var ieturēt minimālismu ar vienu gleznu vai plakātu, bet ja gribas pielikti visu pēc kārtas, tad iedvesmu iesaku smelties ‘galerijas’ sienās.

Ideja ir pavisam vienkārša – gleznas, fotogrāfijas un viss pārējais ko var ielikt rāmī tiek izvietots gluži kā mākslas tirdziņā. Ja ir gadījies apmeklēt Mākslas Akadēmijas rīkoto Jarmarku, tad ideja ir skaidra. Pats labākais, ka šādai sienai nav jābūt pabeigtai. Dažādus darbus, suvenīrus no svešām zemēm, draugu dāvanas var likt kāt līdz beidzas vieta.

Ja iedvesma noķerta, iesaku doties uz stilsbeztabu.lv rakstu “Ģeometriska kārtība”, kurā atrodama video pamācība kā vienkārši izplānot priekšmetu izkārtojumu tā, lai tie savā starpā būtu ne tikai taisni, bet arī harmoniski.

FOTO : stylemotivation.com, theglitterguide.com, stylebyemilyhenderson.com,

freundevonfreunden.com,  bforbonnie.wordpress.com, refinery29.com, lesconfettis.com, modernfindings.tumblr.com, decormag.com

Sagatavoja Kaiva Dombrovska, stilsbeztabu.lv viesautore

Komentēt

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU