VĒLĀS BROKASTIS / MIIT

04-02-2014

Esam pastāstījuši par brokastošanu mājās un jaukiem brīvdienu rītiem kopā ar ģimeni, bet šoreiz par to svētdienu, kad pašam neko gatavot negribas. Brīvdienu brančs jeb vēlās brokastis pie mums jau vairs nav mistisks apzīmējums, kuram tavs sarunu biedrs prasa izskaidrojumu, bet ir iegājies kā laisks brīvdienu rituāls. Arī brančošanas iespējas ir kļuvušas plašākas un liela daļa kafejnīcu un restorānu piedāvā dažāda veida branču. Tādēļ turpmāk tos izpētīsim, izbaudīsim un pastāstīsim arī jums. Šoreiz par pankūku rītu iemīļotajā MIIT.

 

Kas? Veģetārais pankūku rīts

Kur? Miit, Lāčplēša iela 10, Rīga

Kad? Svētdien no 11.00 līdz 16.00

Cik? Pankūkošana € 5.50, pankūkošana + kafija € 7

 

MiiT ir jau zināms nosaukums Rīgas kafijvietu vidū, tādēļ vēlējos izpētīt ko tādu garšīgu MiiT ir sarūpējis brančotājiem. Ienākot telpā mani ļoti iepriecina siltums, kas šeit valda. Janvāra svētdienas rītu man nemaz negribas pavadīt tinoties šallē un šeit tas noteikti nav jādara. Visa MiiT komanda ir ārkārtīgi laipna un draudzīga un labprāt pastāstīts par sevis piedāvātajiem ēdieniem un kafiju. Man brančs ir vieta, kur būt laiskai un nesteidzīgi baudīt brokastis iegrimušai sarunās ar draugiem. MiiT valdošā atmosfēra ir tam ideāli piemērota un vērojot apmeklētājus noteikti var teikt, ka es tā nedomāju vienīgā. Kāds mīlīgs pārītis pastāstīja, ka uz MiiT nāk gandrīz katru svētdienu. Manuprāt, nekas neliecina par nemainīgu kvalitāti kā klienti, kuri atgriežas atkal un atkal.

 

Manam brīvdienu rītam noteikti ir nepieciešama garšīga kafija un šeit tieši tāda ir atrodama, jo MiiT ir arī specializēta kafijošanas vieta. MiiT piedāvā Andrito Kafijas Grauzdētavas kafiju, kas noteikti iepriecinās jebkuru kafijmīli.

 

MiiT kā ikdienā tā arī brančā piedāvā veģetāro virtuvi kā arī vegānas izvēles. Pats galvenais pankūku rītā, protams, ir pankūkas. Tās tiek ceptas acu priekšā un ja nedaudz pagaida var iegūt karstu pankūku tieši no pannas. Īpaši iepriecināja dažādie pankūku veidi: magoņu, šokolādes, biešu, klasiskās, rudzu, vegānās-spinātu, melleņu. Piedevu klāsts ir plašs un interesants, piemērots lai izveidotu gan sāļo, gan saldo brokastu variantu. Dažādi dārzeņi, augļi, salāti un mērces labi papildina interesantās pankūkas izveidojot aizraujošu brančošanu. Mans favorīts ir rudzu pankūkas ar kvinojas salātiem, šampinjoniem un ceptiem – traki garšīgiem- baklažāniem. Saldajā es noteikti iesaku nogaršot šokolādes pankūkas ar zemesriekstu sviestu un karameļu mērcīti. Īpaši jauki, ka viss ir pašu gatavots.

MiiT piedāvā visu, kas labam brančam nepieciešams, – garšīgs ēdiens, laba kafija un mājīga atmosfēra. Šis pankūku rīts ir iekarojis vietu manu iemīļoto branču topā un es noteikti atgriezīšos vēl.

FOTO : Kaiva Dombrovska

Sagatavoja Kaiva Dombrovska, stilsbeztabu.lv viesautore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU