MEDITATĪVĀ BIROJA DEKORĒŠANA

22-01-2014

 

Iespējams būsiet pamanījuši, ka mūsu viesautore Rita aktīvi stāstījusi par to, cik ļoti viņai patīk punktiņi – gan apģērbā (raksts par to izcelsmes vēsturi), gan interjerā. Teikšu godīgi, šo patikšanu viņa godam pielipinājusi arī man! Tāpēc brīdī, kad domas no darbiem aizpeldēja līdz mājai un tās iekārtošanai , atcerējos šo patikšanu un ašā ideja eksperimentam rokā  – punktiņiem būt arī stilsbeztabu.lv birojā!

 

Atvilktnē sameklēju sen aizmirstās, apaļās piezīmju uzlīmes (2012. gada Ziemassvētkos izmantojām dāvanu dekorēšanai. ) Tad vēlreiz pārlaidu acis četrām biroja sienām, lai izvēlētos to, kurai punktiņi piestāvētu vislabāk un ķēros pie darba! Siena, kur atradās brieža glezna un pie kuras uz dīvāna sēdinām mūsu mīļākos viesus likās perfekta!

Pēc aptuveni 15 minūšu meditatīvas punktiņu izlīmēšanas, jauna iedvesmas siena ir gatava! Uzlīmes lipīgā daļa nav tik spēcīga, lai pie to noņemšanas no sienas nonāktu krāsa, tāpēc līmējiet droši, ja apniks – būs vēl 15 minūtes meditatīvai punktiņu likvidēšanai. Rezultāts ātrs, efektīgs un atsvaidzinošs, mums patīk!

FOTO : STILS  BEZ TABU

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU