STILA SPĒLE “ZIEMASSVĒTKU VAKARIŅAS”

23-12-2013

 

Šoreiz , veidojot kārtējo stilsbeztabu.lv un t/c Spice stila spēli, vēlējāmies to padarīt nedaudz vairāk īpašu, ne tikai tāpēc, ka esam pašā svētku priekšvakarā, bet arī tāpēc, ka šī ir pēdējā stila spēle šajā gadā. Šo iemeslu vadīti, piedalīties stila spēlē aicinājām divas čaklākās stilsbeztabu.lv viesautores. To, ka viņas prot izveidot burvīgus rakstiņus, iespējams, jau būsiet pamanījuši, bet vai esiet lūkojuši viņas vaigā? Kā abām skaistajām un radošajām, jaunajām dāmām izdevies izpildīt spēles noteikumus – sagatavot apģērbu komplektu, kurš būtu ideāls Ziemassvētku vakariņām?

 

Rita (23), stilsbeztabu.lv viesautore

Strīpaina blūze ar iestrādātu kaklarotu ( Zara, 45.95lvl), svārki ( Taste Latvia, Leny Tomy Factroy, 94lvl), pumpainās zeķubikses no Ritas personiskās garderobes, kurpes (Zara, 39.95lvl), clutch somiņa ( Accessorize, 37lvl).

 

 

Agate (23) stilsbeztabu.lv viesautore

Kleita ar spīdumiem (Oasis, 42lvl), clutch somiņa ( Accessorize, 22.50lvl), kurpes (Zara, 21.95lvl)

 

 

  Signe Meirāne, žurnālaČertras Sezonas  galvenā redaktore

” Mana favorīte ir Rita, jo šĀds kupls piegriezums svārkiem, sarkanīgais tonis vairāk piestāv vakariņām un Ziemassvētkiem, izceļot ka šie ir nevis kārtējie svētki, bet svētki, kas ir reizi gadā un tik īpaši, tik maģiski un tik priecīgi. Agate tērpu izvēlējusies ļoti klasisku, kas vairāk piestāv vakariņām uz svētkiem visa gada garumā. Izskatās, ka tas ir tērps, kurā viņa jūtas lieliski, bet svētkiem tad vajadzētu kādu aksesuāri, kādu akcentu, kaut ko īpašāku. “

 

Līga Bizune, creativelatvia.com direktore :

“Ritai izsaku atzinību par drosmi sakomplektēt tik dažādus tērpus vienā tēlā. Bordo tilla svārki piešķir īpašu svētku sajūtu, ko vēl vairāk papildina greznās kurpes, kaklarota un somiņa. Rita noteikti ir atraktīva un viņai šāds kolorīts tērps piestāv. Taču, kopumā ņemot – svītras, pumpiņas, dažādie materiāli un krāsas – man tomēr liekas, ka visa kā ir mazliet par daudz. Jaungada tusiņam varbūt, bet šīs ir Ziemassvētku vakariņas. Agate, turpretī, izvēlējusies klasiskāku koptēlu, lai gan arī tas ir svinīgs. Šķietami vienkārši kleitu interesantu padara savilkumi un drapējumi, tikmēr kleitas tonis lieliski saskan ar kurpēm un somiņu. Šādā tēlā Agate pavisam noteikti ir gatava Ziemassvētku vakariņām ģimenes lokā, tāpēc viņa arī ir mana favorīte.”

 

  Līva Jaunozola,  Christmas Pop-Up store īpašniece, Andeles Mandeles organizatore

Abas dāmas apģērbu komplektus izvēlējušās tik atšķirīgus,  ka man grūti būtu noteikt favorītu- viena ir zolīda un atbilstoši  vakariņām restorānā, otra – kičīga, atbilstoša vakariņām mājās vai draugu lokā.  Labprāt uzvaru piešķirtu abām, bet puspunktiņš no manis tomēr dodas pie Agates, jo ar katru reizi saprotu, ka daudz grūtāk ir mācēt pieturēties pie lakoniski klasiskā.“

 

DĀVANU KARTI 50lvl VĒRTĪBĀ NO T/C SPICE IEGŪST AGATE! APSVEICAM!

 

Komentēt

  1. Laura , 23-12-2013 [Komentēt]

    Skaisti sanacis abam, tachu Agatei nepiemeroti augumam drebites! Ritai gan svinigas, gan izcel pareizas auguma dalas.
    Ritu vairak gribetos ‘apest ar acim’ pie vakarinju galda :)

  2. Dina , 25-12-2013 [Komentēt]

    Simpātiskas meitenes. Ja uzdevums bija saposties Ziemassvētku vakariņām, tad piemērotāk šim pasākumam ir sagatavojusies Rita, mājīgi, svinīgi, skaisti. Rita un eglīte, šķiet izskaītos mīlīgi, bet Agate un eglīte? … hmm. Priecīgus svētkus!

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU