DĀVANU CEĻVEDIS #4

20-12-2013

 

Nu ko, līdz Ziemassvētkiem 3 dienas! Tiem, kuri visam jau ir gatavi  – liels un sirsnīgs:  “Bravo!” , bet tiem, kuri vēl drudžaini meklē idejas un vietas, kur meklēt dāvanas – jau atkal nākam palīgā. Ja šeit neatradi meklēto, paskaties šeit : DĀVANU CEĻVEDIS #1 , DĀVANU CEĻVEDIS #2, DĀVANU CEĻVEDIS #3 ! Ceru, ka palīgs noderīgs, aiziet!

 

1. ej butik brīvdienu paplāte

Visu gadu esam čakli strādājuši, tāpēc esam pelnījuši arī skaistu un ērtu atpūtu. Tam perfekti piemērotas ir Latvijā ražotās ej butik paplātes brokastu muslim, kafijai vai laptopam. Virsmas (ar maliņām, bez maliņām, lielākas, mazākas) un auduma variācijas ir milzīgas, vislielākā  izvēle pieejama viņu Etsy veikaliņā. Izvēlies skaistāko un steidz pasūtīt! Šīs konkrētās paplātes cena 26lvl.

 

 

2. Aksesuāri darbiem no papīrveikala MANILLA

Vienā nelielā veikaliņā, Baznīcas ielā 37, atradīsi visu nepieciešamo dāvanām draugiem, kuriem patīk ne tikai cītīgi darboties, bet cītīgi darboties ar skaistu lietu palīdzību. Pie tam, šeit dāvanas ne tikai dāmām, bet arī kungiem. Ziemassvētku zīmītes dāvanām (4lvl), dekoratīvās līmlentas ( 2lvl gab.), pārstrādātas ādas aploksne Peppermint ar gumiju (14lvl), A6 izmēra plānotājs 2014. gadam (10.90lvl).

Savukārt dāvanas puišiem – 500 gramu metāliski svari (20lvl), glauns kaligrāfijas piederumu komplekts ar spalvu (23lvl) un dažāda veida un izmēra metāla klipši ( ~ 0.50lvl gab.)

 

 

3. Šujmašīna no sujmasinas.lv

Jo vairāk laika esmu pavadījusi šūšanas kursos, jo skaidrāk saprotu, ka šujmašīnai jābūt katras čaklas sievietes pūrā. Tāpēc esmu pilnīgi pārliecināta, ka tā ir ideālā dāvana gan sievai, gan draudzenei, arī mammai. No sujmasinas.lv plašā piedāvājuma (šobrīd spēkā īpašās svētku atlaides) izvēlējos 3 pilnīgi dažādas, bet Tev, protams, ieteikums ar piedāvājumu iepazīties pašam un izvēlēties piemērotāko. Šeit Vintage stila Janome 393 šujmašīna (ar koferi) – 159lvl, Husqvarna Viking Opal 670 - 459lvl un Janome DC 6030 – 318lvl.

 

 

4. Sveces no Vinatge Candella

Nekas nenes mājās mieru tik labi kā sveču gaisma, patīkams aromāts un drošība – parūpējies par savu draugu vai vecākiem! Uzdāvini krājkasīti vai dažādas vaska sveces no Vinatge Candella. Cenas dažādas, meklē visos dāvanu veikaliņos!

 

 

5. TELPA galda kalendāri

Ar dizaina drukas studiju TELPA jau esiet pazīstami, tāpēc bez liekas runāšanas – tur atrodami ne tikai dažādi blociņi pierakstiem, ne tikai unikālas eglīšu bumbiņas un sienas kalendāri, bet arī nelieli, A5 izmēra galda kalendāri katram 2014.gada mēnesim. Šie interesanti ar to, ka turās uz amatnieku radītām koka statnītēm, tajos nav vārdu un svinamo dienu, bet vieta personiskajiem pierakstiem un plāniem – kārtīgiem darba rūķiem. Cena 11lvl

FOTO : STILS BEZ TABU

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv galvenā redaktore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU