SVĒTKI SĀKUŠIES!

18-12-2013

 

Man kā dvīnim pēc horoskopa vienmēr prasās pārmaiņas. Ar vienu garastāvokli par maz, ar vienu telpas noformējumu par garlaicīgu, ar vienu uzklātu galdu par skumju, tamdēļ pirmssvētku laikā uzloku piedurknes un kopā ar saviem delveriem sāku lielo svētku epopeju. Pirmo dekorējam virtuvi,  jo tieši tur ģimene uzturas visvairāk. Ik svētdienu tur top gardas un krāsainas adventes piparkūkas, reizēm līst kada asara un uzjundī mazie bērnu kašķi, bet pārsvarā tur valda omulība un prieks.

Baltā un brūnā krāsā  būs virtuvītes svētku rota. Uz galda klāju vaskadrānu kā mežģīņotu galdautu. Pieskaņojam mežģīņu svečturus (The Pier, 14.91Ls un 2.23Ls ), sarindojam brūnā stikla glāzes (The Pier, 1.99Ls ) un māla šķīvjus ( The Pier, 2.99 Ls). Baltie brieži no Ziemeļiem  (The Pier, 5.99 Ls) atnesīs sniegu, bet uz kamaniņām  (Alan Deko, 4.29Ls) kā svētku atribūti gozējas pašu lasīti čiekuri.

 

Baltais metāla šķīvis kalpo kā dekoru paliktnis vai kārumu glabātuve (The Pier, 5.99 Ls) Savukārt, ja laiks nelutina un nevaram baudīt leduspuķu valdzinājumu, tad vāzēs sarindojam malciņu un  izvietojam baltās leduspuķes (The Pier, 3.59 Ls)  Stikla vāze ar malku un ziediem kalpos arī kā svečturis. Ja atļauj laiks un ir iespējas, tad maršs uz mežu pēc sūnām un klūgām!

 

Prasmīgas rokas izveido svētku eco dekorus, bet slinkie kā es, dodas uz Timarii un pērk jau gatavus dekorus ( sūnu konuss 2.35 Ls, koka vainadziņi 1.75 Ls ). Un, lai būtu pavisam omulīgi, tad sedzamies mīkstā baltā pledā (Alan Deko, 10.56 Ls) un liekam galvu uz pufīga mīksta brūnā spilvena (The Pier, 13.99 Ls) un aizmiegam zem eglītes kā mazi zaķēni, lai smeltos svētku iedvesmu skaistajā pirmssvētku laikā. Balti, pūkainus sapņus!!!

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU