DĀVANU CEĻVEDIS #3

18-12-2013

Veicot tradicionālo laika atskaiti, ziņojam, ka līdz Ziemassvētkiem atlikušas tikai, TIKAI 5 dienas! Ak, kā laiks skrien! Pirms esiet (ceru jau, ka nē) krituši satraukuma rokās, pagaidiet,  jau atkal esmu sagatavojusi nelielu, bet noteikti lielisku dāvanu izlasi (dāvanu ceļvedis #1 un dāvanu ceļvedis #2) gan idejām, gan iedvesmai, gan, iespējams, reāliem pirkumiem. Aiziet!

 

1. Cherry Picking gaismas virtene

Ar šo nu greizi neaizšausiet! Iedegtas un neiedegtas (šo faktu vērtēju īpaši augstu) Cherry Picking gaismu virtenes izskatās tiešām dekoratīvi un baudāmi ne tikai svētku laikā, bet visa gada garumā! Dodies uz viņu mājas lapu, lai ar konstruktora palīdzību izvēlētos vēlamo krāsu bumbiņas vai dodies uz veikaliņu  Baznīcas ielā 37 un izveido to pats. Cena par 20 bumbiņām – 15.99lvl, 35 bumbiņām – 22.99lvl, 50 bumbiņām – 29.99lvl

 

 

2. ISSP plānotājs 2014. gadam

2013. gada International Summer School of Photography dalībnieku fotogrāfijas apkopotas praktiskā, minimālistiska dizaina plānotājā, kurā ir viss nepieciešamais taviem 2014. gada plānu pierakstiem. Cena 13lvl. Vietas, kur var iegādāties meklē šeit.

 

 

3. Plānotāji, organizētāji un pierakstu blociņu no papīrlietu veikala Manilla

Patiesi iepriecinošs atklājums šajā gadā ir papīrlietu veikaliņš Manilla (Baznīcas iela 37, jā, blakus Cherry Picking). Visu nepieciešamo sev un draugiem tur atradīs katrs cītīgs plānotājs, pierakstītājs un organizētājs. Lietiņas tiešām oriģinālas un kā no ārzemēm. Piemēram, kabatas plānotājs ar kiršu ziediem ( 9.84lvl), ilustrācijām pilna pierakstu klade ar atzīmējošām uzlīmēm  (8.43lvl), burvīga pasaku kladīte “Think, Dream, Plan” (9.84lvl) un mans absolūtais favorīts, perfektā grāmata meitenēm, kurām patīk rosīties virtuvē – recepšu kastīte/organizētājs (10.20lvl)!

 

 

4. Sienas kalendāri no dizaina drukas studijas TELPA

Lieliski, ja sienas kalendārs ideāls ne tikai vārda dienu, datumu un svētku dienu atrašanai, bet arī, ja kalpo kā atdzīvinošs interjera elements. Tāds un noteikti oriģināls tas atrodams dizaina drukas studijā TELPA. Tajā atrodamo, dzīvespriecīgo ilustrāciju autore ir Liene Mingailīte. Cena – 17,50lvl.

 

 

5.  Eglīte no eglupiegade.lv

Jau pagājušajā gadā rakstījām par eglīti uz riteņiem. Arī šogad noteikti iesaku izmantot eglupiegade.lv servisu un tik vien kā izvēlēties un pasūtīt, un svētku eglīte būs klāt pie Jūsu namdurvīm! Mums birojā šobrīd smaržīgā, 1.25m garā Nordmann eglīte podiņā, bet pieejamas arī sudraba un cirstās eglītes. Cena no 7 līdz 70 latiem. Pēc svētkiem eglupiegade.lv var parūpēties arī par eglītes novākšanu. Visai ērti, vai ne?

FOTO : STILS BEZ TABU

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt

Komentēt



2012 | STILS BEZ TABU