DĀVANU CEĻVEDIS #2

13-12-2013

Ja vēlamies būt pavisam precīzi, līdz Ziemassvētkiem vēl tikai 11 dienas! Tāpēc klāt nākamais, īpašais, tikai jums veidotais stilsbeztabu.lv  “DĀVANU CEĻVEDIS”! Neatlieciet dāvanu iegādi un pagatavošanu uz pēdējo brīdi – šobrīd vēl ir laiks un var iegādāties tieši to, ko sirds kāro! Spied uz fotogrāfijas ar braucošo auto un svētku eglīti (skatienā pa labi no šī teksta), lai apskatītu iepriekšējo ceļvedi!

 

1. Dažāda izmēra un aromātu sveces no Vintage Candella (LV)

Manuprāt, perfektu aromātu, kvalitatīvas sveces ir viena no labākajām Ziemassvētku dāvanām, piekritīsiet? Ja baidies, ka izvēlētā smarža varētu nepatikt – ķer pēc klasiskas sojas vaska sveces skaistā trauciņā. Šajā ziņā mūsu pašu Vintage Candella  piedāvā tiešām lielu izvēli. Ir gan stikla trauciņos, gan metāla bundžās, ar kokvilnas diedziņu un populāro koka deglīti. Personiski mans mīļākais Vintage Candella sveču aromāts ir “Musk 4“. Atrodamas gandrīz jebkurā smuko lietu veikaliņā, cena atkarīga no lieluma un veida.

 

 

2. Interjera elementi un aksesuāri no veikala SIENA, t/c Spice

Ja zini, ka rīti ir mīļi, bet ne vienmēr viņš vai viņa spēj piecelties un būt laikā -  sniegoti balts un neizsakāmi pievilcīgs modinātājpulkstenis KARLSSON (cena 25.90lvl) naktsgaldiņam būs perfekta dāvana. Bet, rītos, kad viņš vai viņa var atļauties kavēt un laiski dzīvoties pa gultu, noderēs ērtā paplātīte (33.90lvl) brokastu pankūkām vai datoram.

 

 

3. Personalizētas eglīšu bumbiņas no dizaina drukas studijas “TELPA”

Ja vēlies dāvināt ko nelielu, bet patiesi īpašu, pasūti eglīšu bumbiņas uz kurām rakstīts personas vārds, vēlējums vai jebkas cits. Tādas tikai Tev sameistaros čaklās  studijas “TELPA” meitenes, nekautrējies prasīt un neatliec uz pēdējo. Vienas šādas personalizētas bumbas cena 4.50lvl, tikai Tērbatas ielā 55!

 

 

4. “Ir labi būt labam!” legingi

Jau rakstījām par vairāku draudzeņu noorganizēto labdarības izsoli “Ir labi būt labam!”  Tajā joprojām iespējams piedalīties un, paskat, cik forša dāvana gan sev, gan draugam, gan Bērnu slimnīcas fondam  „Braucam mājās” – būsi iepriecinājis tik daudzus cilvēkus ar vienu nelielu pirkumu. Sākuma cena 10lvl, nenokavē!

 

5. Aksesuāri virtuvei no veikala Otilie , t/c Spice

Neaizmirstiet par čaklajām saimniecītēm, kuras svētku laikā cītīgi gatavo piparkūkas, cep pīrāgus un pucē māju! Veikalā Otilie atradīsiet visvisādus romantiskus, skaistus nieciņus, traukus un aksesuārus virtuvei. Tā, piemēram, tirkīzzilās piparu dzirnaviņas ( 25.90lvl), kūku statīvu, kurš noderēs ne tikai kūkām (11.20lvl) vai kārumu trauks miltiem, riekstiem vai konfektēm ar skaistu putniņu kā sargu (9.10lvl) – meitenes būs sajūsmā!

 FOTO : STILS BEZ TABU

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv galvenā redaktore

Komentēt

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU