FUNKCIONĀLS DEKORS BĒRNISTABAI

04-12-2013

 

Iekārtojot un izvēloties dažādus aksesuārus bērnistabu interjeram, pavisam noteikti varam būt krietni vien atklātāki, drosmīgāki un rotaļīgāki savās izvēlēs (ja vien jums, kā pieaugušajam, tiek dota kāda teikšana un balss tiesības istabas iekārtošanā). Kā labi zināms, bieži vien pat pavisam neitrālu un tradicionālu fonu krietni vien paspilgtināt var dažādi aksesuāri un dizaina elementi. Un īpaši simpātiski ir tie dekori, kas ne tikai labi un dekoratīvi izskatās, bet pilda arī kādu noderīgu funkciju. Lai, iespējams, izvairītos no veikalu ķemmēšanas un sērfošanas interneta veikalos, mēģinājām vienu tādu pagatavot paši. Lūk, kas izdevās!

Nepieciešams: rotaļlietu zvēriņš, vēlams ar garu kaklu (žirafe, dinozaurs), trauks, aerosolkrāsa, superlīme, krāsa dekorēšanai.

 

Vispirms vairākās kārtās ar aerosolkrāsu nokrāso zvēriņu, līdz tas ir vienmērīgi nokrāsojies. Par cik manis izvēlētais trauks nebija īsti baltā krāsā, nokrāsoju arī to. Ļauj krāsai nožūt. Ja vēlas, trauku var izdekorēt. Es izmantoju krāsu, kas piemērota zīmēšanai uz porcelāna un stikla. Bet, ja trauks pirms tam ir nokrāsots ar krāsu, derēs arī akrila krāsa vai pat marķieris.

Izmantojot superlīmi, žirafes pēdas pielīmē trauka iekšpusē. Starp citu, arī zvēriņu var izrotāt ar kādu rakstu vai zīmējumu.

 

Mazā jaunkundze jaunizveidoto priekšmetu izmanto kā matu gumiju un sprādžu turētāju- gumijas tiek savērtas uz žirafes kakla, bet sprādzītes sabērtas bļodiņā. Savukārt, ja arī mammām ir iepatikusies šī ideja- žirafe ar savu garo kaklu var kalpot kā lieliska gredzenu sargātāja, bļodiņa- kā droša auskaru glabātāja.

FOTO : Līga Bundule

Sagatavoja Līga Bundule, stilsbeztabu.lv viesautore, puuc.net autore

Komentēt

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU