STILA SPĒLE / “PIRMĀS SALNAS”

03-12-2013

 

Šoreiz t/c Spice un stilsbeztabu.lv kopīgi rīkotajā stila spēlē piedalās divi puiši. Viņu uzdevums bija atrast apģērbu komplektu pirmajām salnām, pirmajam novembra nestajam aukstumam. Tātad, siltas šalles, cimdi un cepures…, bet svarīgi, lai ne tikai silti, bet arī stilīgi! Kā Jānim un Artūram izdevies izpildīt uzdevumu? Kurš ir tavs favorīts un kāpēc?

 

Jānis (25), organizators

Cepure ( NewYorker, 3.95lvl), šalle ( NewYorker, 10.95lvl), džemperis ( NewYorker, 20.95lvl), cimdi ( Zara, 21.95lvl), virsjaka ( Pull & Bear, 65.95lvl), bikses (Zara, 25.95lvl), zābaki no Jāņa personīgās garderobes.

 

Artūrs (25), frizieris

Cepure, šalle un cimdi ( Tommy Hilfiger, 38lvl , 53lvl un 35lvl), brilles (Zara, 12.95lvl), virsjaka ( Pull & Bear, 65.95lvl), krekls ( Pull & Bear, 19.95lvl), bikses ( G-Star RAW, 99.90lvl), zeķes ( Pull & Bear, 6.95lvl), apavi (Tommy Hilfiger, 105lvl), soma ( G-Star RAW, 99.90lvl).

 

 

  Arvils Linde, modes dizaineris

” Artūra tērps labi atspoguļo tēmu  “Pirmās salnas”. Labs moments ir sportiskā stila saulesbrilles, kas rada iespaidu, ka džeks ir tikko nokāpis no slēpošanas trases, lai dotos pilsētas gaitās, bet joprojām domās atrodas uz kalna. Etniskie raksti šallē, cimdos un cepurē rada labu ansambi ar klasiskā stila mēteļjaku. Īpaši patīk zeķēs sabāztās bikses, kas demonstrē praktiskumu un šķietamu nevērību pret modi, taču kalpo kā efektīgs individuāla stila elements. Jānis saģērbies salīdzinoši klasiski, izskatās, ka pievērsis uzmanību krāsu saskaņai- diezgan pārdomāti un pārliecinoši. Labs moments, kas uzlabo koptēlu konkrētajā tērpā to atdzīvinot, ir motociklista stila ādas cimdi, kas demonstrē personības iezīmes, šajā gadījumā, no sērijas – kā redzat, varu sapucēties, ja vajag, bet patiesībā esmu rebels! 

Manā skatījumā uzvar Artūrs - tērps visvairāk atbilda tēmai un viņš “uzpirka” ar zeķēs sabāztajām biksēm!

 

  Anna Birmane,  kārumu burve un annapanna.lv autore

Artūrs saģērbies diezgan interesanti – sakombinēt auseklīšus ar rūtainu kreklu ir drosmīgi un liekas,ka apavi tādi nepiemēroti, jo salnas taču nozīmē salu. Kājas ātri vien nosaltu! Saulesbrilles gan ir bonuss Artūra izvēlei! Jānis saģērbies ļoti nacionālistiski un gaumīgi, sarkanbaltsarkani. Izskatās pēc īsta ziemeļnieka! Dažkārt nostrādā teiciens “less is more”. Jānim nav sakombinēti dažādi raksti un izvēlētās drēbes atbilst gadalaikam, tāpēc arī viņš ir mans stila spēles favorīts. “

 

Aiga Rēdmane, fotogrāfe :

Jānis izskatās ļoti labi. Tēls ir patīkams un pareizs. Sākumā šķiet, ka balva jādod viņam, jo ieturēts vīrišķīgs, mūsdienīgs stils. Patīk izvēlētā šalle, harmoniskais karmīnsarkanā salikums ar balto, džempera raksts. Arī skatiens un attieksme fotogrāfijā ir uzrunājoša. Artūra tēlā uzrunā krāsainība, raksti un raksturs. Varbūt cepure, šalle, cimdi ir par daudz no viena komplekta. Ikdienišķā situācijā negribētos redzēt bikses sabāztas zeķēs, bet, manuprāt, pēc pirmās salnas var (auksti!), un šajā bildē izskatās mīlīgi. Saulesbrilles gan liktu atpakaļ veikala plauktiņā. Dažādie sarkanie toņi savā starpā ne pārāk draudzējas, bet tai pašā laikā koptēls ir dzīvīgs. Par uzdrošināšanos eksperimentēt un biksēm zeķēs mana balss tiek Artūram! Jo tā jau ir spēle!

 

DĀVANU KARTI 50lvl VĒRTĪBĀ NO T/C SPICE IEGŪST ARTŪRS! APSVEICAM!

Komentēt

  1. slem , 04-12-2013 [Komentēt]

    Artūrs nav par dārgu saģērbies, lai staigātu pa ielu Rīgā?

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU