STILA SPĒLE / “KLASISKS OKTOBRIS”

01-11-2013

Šoreiz, oktobra mēneša t/c Spice stila spēlē aicinājām Aivu un Ievu sapucēties klasiski skaistam oktobrim. Precīzāk, lai žūrijai un meitenēm uzdevums būtu nedaudz grūtāks kā parasti – lūdzām uzreiz izveidot divus izskatus. Pirmais izskats produktīvam darbam ofisā, bet otrs – papildinājums pirmajam, bet ar mērķi doties ārā uz kokteiļu vakaru ar draudzenēm. Kā meitenēm izdevies izveidot un sakombinēt šos divus uzdevumus? Kura ir tava favorīte?

 

Aiva (23) , studente

Ofisa izskats : Kleita (Oasis, 56lvl), soma ( “Taste Latvia” , Buduart , 87lvl), kurpes (ALDO , 37lvl)

Vakara izskats : Kleita (Oasis, 56lvl), soma ( “Taste Latvia” , Buduart , 87lvl), kurpes (ALDO , 37lvl), kaklarota (Lindex, 9.95lvl), kažokādas apkakle (ALDO, 24.90lvl), mētelis ( Zara, 89.95lvl)

 

 

Ieva (22), studē Banku augstskolā

Ofisa izskats : kleita ( Massimo Dutti, 69.95lvl), soma ( “Taste Latvia” , Buduart , 81lvl), apavi ( Euroskor, 19.99lvl), pulkstenis ( Brandwatch, 83.63lvl)

Vakara izskats : kleita ( Massimo Dutti, 69.95lvl), soma ( “Taste Latvia” , Feltstyle , 45lvl), apavi ( Euroskor, 19.99lvl), pulkstenis ( Brandwatch, 83.63lvl), mētelis ( Zara, 65.95lvl)

 

  Zane Gulbe, Vacatio modeļu aģentūras modeļu menedžere

Aiva ofisā, dienas laikā, matus saņemot vieglā copē un izvēloties gaišu lūpukrāsu, varētu radīt lietišķu iespaidu, kuru vakarā, izlaižot matus un uzkrāsojot izteiksmīgas lūpas, viegli pārvērstu elegantā un nedaudz noslēpumainā tēlā. Es gan izvēlētos citu mēteli, nedaudz garāku un bez mākslīgās kažokādas, kā arī kurpēm, pie šādas somas, būtu jābūt ādas. Ievas kleita manuprāt ir nedaudz par raibu lietišķam darbam, bet iespējams viņa strādā kādā radošā nozarē, tad viss kārtībā. Sarkanā rokas somiņa piedotu lielisku akcentu vakara tēlam, tomēr rokas pulksteni es nomainītu pret rokassprādzēm un kurpju vietā izvēlētos elegantus ādas pusābakus. Ja uzdevums bija parādīt transformācijas, tad man būtu gribējies, lai tas izteiksmīgāk nolasās abām meitenēm, bet šoreiz priekšroku dodu Aivas izvēlei.“

 

  Artūrs Mednis, socialo mediju eksperts :

“Abas meitenes izskatās labi. Tomēr jāatzīst – Aiva man patīk labāk kā Ieva. Ievas izvēlētās kurpes izskatās labi, taču attēlā tas nav īsti redzams – Ieva ir uzvilkusi melnas zeķubikses, kā rezultātā kurpju forma ir saplūdusi ar potītēm. Aiva, savukārt, ir izvēlējusies ļoti klasiskas kurpes un tās lieliski izceļ viņas slaidās kājas. Ievas plānais, vienkāršais mētelītis it kā pasvītro viņas jauneklīgumu, kamēr Aivas nedaudz retro stila mētelis ar kažokādas apkakli uz ielas izceltos un būtu daudz pamanāmāks. Arī Aivas izvēlētā melnā kleita ar šauro ādas jostu daudz vairāk izceļ meitenes sievišķīgumu, vienlaicīgi padarot meiteni arī vismaz pāris gadus vecāku, kas nav slikti, jo kombinācija “jauna meitene pieaugušas sievietes drēbēs” patīk vīriešiem, un šobrīd tā tiek kultivēta lielo modes zīmolu stila lapās žurnālos, utt.. Aiva nav izvēlējusies nedz rokaspulksteni, nedz gredzenu, auskarus vai kādi rotu ap kaklu, kas savā ziņā ir pat seksīgi. Pilnīgs minimālisms! Būtu interesanti pavērot kā izskatītos, ja būtu gan rotas, gan kāds elegants pulkstenītis ap roku – varētu saprast kā izskatās labāk. Bet man patīk kā ir tagad. Ievai ir parasts rokaspulkstenis, tik pat parasta melna ādas somiņa, viņas raibā kleita ir nedaudz hipijiska, bet ļoti vienkārša. Ieva izskatās kā tipiska pirmā kursa Kultūras vai Mākslas akadēmijas studente. Spilgti sarkanā soma Ievas imidžam galīgi nepiestāv. Savukārt Aiva izskatās pēc jaunas darījumu lēdijas ar labu stila izjūtu – tas, ka viņa nav uzvilkusi dārgas rotaslietas, nenozīmē ka viņai tādu nav! Šķiet, Aivas izvēlētā somiņa ir nedaudz, pavisam nedaudz par lielu, ja vien tajā neatrodas portatīvais dators (taču tādā gadījumā viņai daudz vairāk piestāvētu jaunākais iPod eleganti sievišķīgā, melnā vāciņā bez spīdīgiem elementiem). Ja meitenes būtu 5 gadus vecākas – Ieva šajā tērpā izskatītos pārāk jauneklīgi un nenopietni, kamēr Aivai veidotos laba karjera un netrūktu vīriešu uzmanības. Gan jau tā netrūkst arī tagad. “

 

Iveta Vecmane, stiliste un “Taste Latvia”radošā direktore :

Mana favorīte viennozīmīgi ir Aiva, jo viņai ir labi izdevies panākt ļoti skaistu un sievišķīgu siluetu, izceļot visu, kas nepieciešams – eleganta, klasiski skaista kleitiņa. Ši patiesībā varētu būt tā kleita, kas katrai ofisa meitenei būtu vajadzīga kā garderobes must-have. Viņas lieliski pieskaņotā, lakoniskā dokumentu, datoru mape un cluch somiņa vienlaikus, ļoti saskan ar kleitu un visu pārējo viņas tēlu un būtību. Ļoti patīk arī Aivas vakara izskats – saglabāta tā pati elegance un lakonisms, un kažokāda ir lielisks akcents, kas koptēlā labi nolasās. Arī Ievai izdevies radīt labu koptēlu -  patīk kā kurpes saplūst ar zeķubiksēm un tālāk ar kleitas apakšmalu, un tad kleitas transformācija, jautros, bet toņos piezemētos rakstos, ļoti veiksmīgi pieskaņota somiņa. Vakara izskatā gan liekas izveidots nedaudz neveiksmīgs salikums – somiņu vajadzēja atstāt to pašu zilo, jo sarkanā galīgi neiederas kopējā krāsu gammā, tāpēc rodas jautājums -  kāpēc tāda izvēle? Arī mētelītis pēc fasona šai situācijai ir nedaudz neatbilstošs, izskatās neveikli.

 

DĀVANU KARTI 50lvl VĒRTĪBĀ NO T/C SPICE IEGŪST AIVA! APSVEICAM!

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU