STILA SPĒLE / „RUDENS PASTAIGA PILSĒTĀ”

10-10-2013

Šoreiz stila spēli, kura ik mēnesi top  sadarbībā ar t/c „Spice”, esam veltījuši rudenim, kurš nu jau skaisti un krāsaini vizuļo pilsētas ielās. Laurai ar Elīzu bija sev jāizmeklē tērps, kurā nenosalt, joprojām izskatoties pievilcīgi un eleganti!

 

Laura, mārketinga aģentūras SMART CAT Marceting Communications direktore:

Bikses (Nolo, 79.99 lvl), mētelis (Nolo, 257.99 lvl), džemperis (Oasis, 35 lvl), cimdi (Reserved, 4.99 lvl), rokassprādze (Reserved, 4.99 lvl), kaklarota (Reserved, 5.99), cepure (Aldo, 21.99 lvl), soma (Aldo, 31.99 lvl), zābaki (Ivo Nikkolo, 249 lvl).

 

 

Elīza, arhitektūras studente:

Svārki (Oasis, 36 lvl), blūze (Next, 28 lvl), „Coco Culte” jaka (Taste Latvia, 155 lvl), zābaki (Danija, 49.99 lvl), soma (Promod, 19.90 lvl), kaklarota (Promod, 14.90 lvl), cimdi (Aldo, 24.99 lvl), cepure (Max&Co, 55 lvl).

 

  Aija Ūdentiņa, stiliste:

“Pastaigai rudenī biju cerējusi ieraudzīt sulīgāku, košāku un nedaudz drosmīgāku krāsu izvēli. Gadalaiks pats par sevi jau ir krāsu pilns – bet uzskatu, ka šis ir īstais laiks sievietēm to padarīt vēl krāšņāku. Elīzai pie šī apģērbu savienojuma ieteiktu citu matu sakārtojumu, jo izlaistie mati piešķir nevajadzīgu apjomu kopējajā siluetā. Piedāvātu zemu copīti – simetrisku vai asimetrisku, pēc izvēles. Ir gaumīgi sakombinētas krāsas. Meitene gan svārkiem, gan mētelim izvēlējusies A siluetu. Šķiet, viņa slēpjas zem auduma viļņojumiem, bet nav jau ko slēpt. Skaista figūra un skaista meitene. Lauras apģērba izvēle mani saista mazāk. Raksti un audumu faktūras neveido harmoniju. Šī tipa cepures šobrīd ir aktuālas, bet uzskatu, ka nav veiksmīgākā izvēle tieši šai kombinācijai. Es mini uzvaru piešķiru Elīzai.”

 

Olga Redina, zīmola Olga Re: Accessories dizainere:

“Uzreiz var redzēt, ka abas meitenes ir rudens pastaigu “profesionāles”. Rudens toņi, siltie audumi, ērtība un sievišķība – abām meitenēm visas šīs svarīgākās rudens garderobes sastāvdaļas ir ne tikai iekļautas, bet arī saliktas kopā ļoti gaumīgi un interesanti. Man patīk, ka viņām izdevās ar savu izvēli izcelt savu noskaņu – vienai romantisku, otrai – dumpiniecisku! Man ir ļoti grūti izvēlēties starp abām meitenēm, jo abas šīs noskaņas rudenī mijas savā starpā ari manī. Man ļoti patīk Elīzas izvēlētie svārki un apavi, Laurai savukārt, apskaužams mētelis un cepure. Īpašais “check” abām meitenēm par aksesuāru izvēli, kas ļoti trāpīgi papildina kopīgo bildi. Un tomēr manas simpātijas aiziet Laurai par viņas garderobes lielāko atbilstību gan pēdējiem rudens trendiem, gan manam šodienas dumpinieciskajam noskaņojumam!”

 

Deniss Ševeļovs, modes blogeris:

“Tā kā es personīgi pazīstu Lauru jau kādu laiciņu, varu teikt, ka viņai ir savs stils. Viņai patīk aksesuāri un reizēm, man šķiet, ka nevajag ar tiem aizrauties. Līdz ar to, es nebūtu izvēlējies somu un varbūt izvēlētos citu cepuri, jo galifē bikses jau pietiekami militarizē tēlu. Man ļoti patīk Lauras zābaciņi un mētelis.

Otrā meitene man patīk vairāk, jo viņa izvēlējās aktuālo krāsu. Viss ir diezgan meitenīgi, koķetīgi bet ar rock’ n’ roll piegaršu. Vienīgi tā soma gan ir lieka.”

DĀVANU KARTI 50lvl VĒRTĪBĀ NO T/C SPICE IEGŪST ELĪZA! APSVEICAM!

FOTO : Anna Herbsta

Sagatavoja Anna Herbsta, stilsbeztabu.lv viesautore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU