STILA SPĒLE / “KĀZU VIESIS”

30-08-2013

Augusts ir īsts kāzu mēnesis, tāpēc šomēnes stila spēles dalībniecēm devām izaicinājumu t/c „Spice” atrast sev skaistu tērpu, kurā doties uz labāko draugu kāzām. Žūrijā šomēnes dāmas, kurām bieži sanāk pabūt kāzās – vai nu viesu, vai rīkotāju lomā…

 

Evita (34), grafikas dizainere

Dzeltena zīda kleita (Vive Maria, 149 lvl), rozā krūšturis (Lindex, 11.95 lvl), apavi (Aleksandra, 45.90 lvl), kaklarota (Promod, 12.90 lvl), rokassprādze (Promod, 9.90 lvl), billes (Tiger, 3 lvl), dāvanu kastes (Tiger, 4 lvl/gab), krājkase – zaķis (Tiger, 2 lvl).

 

 

Inga (28), zīmola Eduardo Cattus dizainere

Žakete (City Men Women, 149 lvl), Sonitas Pāvuliņas svārki (Taste Latvia, 98 lvl), blūze (Lindex, 27.95 lvl), somiņa (Aldo, 26.90), kaklarota (Lindex, 9.95)

 

 

Sindija Vilde, pasākumu aģentūras Chocolate Events īpašniece:

„Salīdzinot abas meitenes, priekšroku dodu Ingai. Maigi, sievišķīgi pasteļtoņa garie svārki un balta blūzīte ir klasiska izvēle, ar kuru gandrīz nekad nevar “nošaut greizi”. Eleganti un skaisti. Viņai ļoti piestāv. Par izvēlēto ziedu pušķīti gan neesmu pārliecināta. Manuprāt, šeit labāk piestāvētu ziedi garākos kātos – kallas, krēmkrāsas rozes, lizantes… Arī melnā žaketīte prasās gaisīgākos pasteļtoņos, ja plānots ir apmeklēt kāzas. Kopumā – tiešām skaisti. Evitas izvēle man lika vairāk iedziļināties un meklēt variantus uz kādām kāzām meitene plāno doties. Kleita ir pa lielu un rozā apakšveļa, kas spīd cauri, šķiet pārāk “koķeta” izvēle. Basās kājas rada sajūtu, ka plānotās kāzas ir pludmales krastā vai zaļā zālītē. Kleita simpātiska, bet ne priekš došanās uz kāzām, jo spilgtā krāsa darbosies kā luksofors, bet kāzu dienā tomēr galvenā vakara karaliene ir līgava.”

 

Baiba Prindule, žurnāliste un skaistu mirkļu rīkotāja:

„Esmu par sajūtām. Vienalga kādām, bet īstām, tāpēc savas simpātijas atdodu Evitai. Dzeltena kleita, zaļš zaķis, kāzas siltumnīcā un dejas līdz nākamās dienas pusdienām! Kurpes uz svinīgo daļu gan uzvelkam, sarunāts? Meitene ar zaķīti ir nozagusi manu šī brīža kāzu sajūtu. Taču Inga ir klasiski ieturējusi vislabākos kāzu laika kanonus un iederēsies jebkāda veida svinībās. Gan siltumnīcā, gan Dikļu pilī. Pārliecināta un ambicioza, bet tā vajag!”

 


Elīza Ceske-Feldmane, veikala Paviljons īpašniece un apģērbu dizainere:

“Es balsoju par Evitu! Daudz svinīgāk un košāk! Kleita viņai vienīgi izskatās daudz par lielu, bet ja būtu uz auguma, būtu ideāli! Ar melnajām kurpēm arā labi- nav pārāk saskaņoti un piestāv meitenei pašai! Inga it kā neitrāli un solīdi, bet nedaudz par garlaicīgu priekš kāzām, man škiet!”

DĀVANU KARTI 50lvl VĒRTĪBĀ NO T/C SPICE IEGŪST EVITA! APSVEICAM!

FOTO : Anna Herbsta

Sagatavoja Anna Herbsta, stilsbeztabu.lv viesautore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU