JAUNA SEZONA

13-08-2013

Mans jaunais gads jeb jaunā sezona ir sākusies. Kādam atskaites punkts ir pirmais janvāris, citam pirmais septembris, bet mans mērs jau daudzus gadus ir ikgadējā vēžu padarīšana tālajā Latgalē pie Koškina ezera. Daudz un dikti izklāstīju savu vēžu pieredzi  pagājušā gada augusta blogā, tas lasāms šeit, tāpēc, lai nekaitinātu savus uzcītīgākos lasītājus ar atkārtošanās vārdu plūdiem, iztikšu bez skaidrojumiem – kas, kur, kapēc.

Joprojām esam kopā ( ar to domāju uzticīgo draugu bariņu ), joprojām, paldies Dieviņam, sveiki un veseli, joprojām saule spīd debesīs un tieši Koškina ezerā mums trāpījās piedzīvot šis vasaras karstāko dienu, kad pat naktī  varēja pie  ugunskura filozofēt tikai topiņos un šortiņos.

Arī vēži joprojām ir, tie gan paslēpušies, bet naskākiem ķērājiem izdodas tos veikli atrast. Nepalikām arī bez izslavētās zivju zupas – viss notika īstajā brīdī ar brangu lomu un varenu gala rezultātu. Tāpēc paldies maniem uzticamajiem vēžu biedriem par gardajām veltēm, super jautro kompāniju, raženu informācijas plūsmu, atvēsinošām ezera peldēm, mūžīgo kolektīvo pārēšanos un izsmiešanos.

Tagad es pa visam droši varēšu uzsākt savu rudens spraigo maratonu, jo beidzot, pēc divu dienu atpūtas, jūtu, ka spēki atgriežas. Nu vai tad tas nav tiesa, ka ieradumiem un rituāliem ir liels spēks? Kādi ir Jūsu vasaras rituāli, ļoti labprāt iepazītu?

Komentēt

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU