STILA SPĒLE / “FESTIVĀLU VASARA”

25-07-2013

Jūlija stila spēli, kura tapusi sadarbībā ar t/c „Spice”, esam veltījuši festivāliem – dzīves baudīšanai divu vai pat trīs dienu garumā zem klajas debess, izcilā kompānijā, pie labas mūzikas un, protams, kur nu bez kādām pārgalvībām un muļķībām! Tad nu šoreiz diviem puišiem, Jānim un Kristapam, devām uzdevumu atrast apģērbu komplektu atbilstoši festivāla tematikai. Tam jābūt interesantam, pamanāmam un neapšaubāmi arī pietiekami komfortablam. Kā viņiem izdevās?

Žūrijā košas un radošas personības, kurām festivālu trakā daba labi zināma.

Jānis (24), students:

Krekls (New Yorker, 4.95 lvl), šorti (New Yorker, 6.95 lvl), BUG koka tauriņš (Taste Latvia, 24 lvl), jostas soma (Camel Active, 19.99 lvl), Nike apavi (Sportland, 49.99), vējjaka (Sportland, 99.99).

Kristaps (28), grafikas dizaineris:

One Wolf džinsi (Taste Latvia, 103 lvl), krekls (G-Star RAW, 29.90 lvl), zābaki (Timberland, 109.99 lvl, ar atlaidi 65.99 lvl), jostas soma (Camel Active 19.99 lvl), lakats QooQoo for Mammu (Taste Latvia 46 lvl), Buduart rokassprādzes (Taste Latvia, 15 lvl/gab), saulesbrilles (Timberland 94.99 lvl).

Irita Tīlane-Pakalniņa, zīmola UTHA dizainere:

“Pirātu džeks vairāk atbilst tēmai. Jostas somiņa varēja būt nevērīgāk uzlikta un varētu arī vairāk aksesuārus sakarināt. Vēl puiši varētu apmainīties ar apaviem. Jānis varētu doties uz koncertu Kalnciema ielā vai Laba daba, tikai pamainītu krāsu šortiem vai kreklam, tad vēl šortus nedaudz uzrullētu un varbūt ko galvā uzliktu… Galvenais, lai tauriņu nepazaudē! ”

 

Miks Strazdiņš, strādā veikalā Paviljons:

Man patīk Kristapa izvēlētā krāsu gamma: zemes toņi festivālam ir īpaši pateicīgi, lai ātri varētu iejukt pūlī un saplūst ar kokiem mežā. Plusiņš par lakata ideju. Tas palīdzēs gan atvairīt karstos saules starus, gan pasargās no lietus, gan kalpos kā veiksmīgs stila atribūts. Prieks, ka šis jaunietis novērtē Latvijā ražotu apģērbu. Turklāt zābaki, manuprāt, ir laba izvēle, zinot, cik neparedzami ir Latvijas laikapstākļi. Kaut arī zābakus, iespējams, prasītos citā krāsā, kopā ar aprocēm, lakatu un saulesbrillēm puisi noteikti pamanīs pārējo atpūtnieku pūlī. Jānis – ļoti patīk, kā kopā izskatās apavi un krekls – abi vienojošos toņos, turklāt savienots praktiskais ar klasisko. Kaut arī šim puisim jāliek plusiņš par to, ka izvēlējies Latvijā ražotu aksesuāru, manuprāt, tas īsti neiederas kopējā tēlā. Kopumā, šķiet, ir nedaudz par raibu: ar melniem un īsākiem šortiem būtu lieliski. Jāatzīst, ka lietusmēteļa izvēle gan ir apsveicama, jo, ej nu saproti, kad lietusvīrs var apciemot. Tātad es izvēlos Kristapu.

 

Elizabete Marija, grupas Franco Franco soliste:

Par Jāni – manuprāt, gaiši zilā krekla krāsa ir īsta vasaras krāsa. Ļoti labi piestāv koka tauriņš – tas ir kā šī puiša stila odziņa. Gan šorti, gan apavi ir vairāk pieskaņoti festivāla apmeklējumam, lai būtu pēc iespējas ērti – kas ir labi – taču ikdienā man gribētos redzēt nedaudz pieskaņotākus apavus. Jostas somiņa ir jebkura festivāla must have – tas ir tik parocīgi! Skatos uz Kristapu un domāju, ko lai komentē, jo viss taču izskatās ļoti kārtībā – apavi ērti, bikses skaistas, krekls tāds, lai varētu gan saulītē, gan pie kāda koncerta izdejoties! Lai gan daudz domāju par to, kurš tērps man patīk labāk, Kristaps tomēr ir mans favorīts, jo izskatās brīvi un nepiespiesti, bet labi – kā jau festivālos pieklājas.

 

DĀVANU KARTI 50lvl VĒRTĪBĀ NO T/C SPICE IEGŪST KRISTAPS! APSVEICAM!

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU