STILA SPĒLE / “RANDIŅŠ”

25-02-2013

Šoreiz, sadarbībā ar tirdzniecības centru “Spice”, sarīkojām nelielu spēli, kuras dalībniecēm Mārai un Ilzei lūdzām sameklēt apģērbu komplektu randiņam. Jā, mīlestības mēnesi pavadīsim un aizvadīsim uz romantiskas nots. Lai spēlei pievienotu nelielu “odziņu” lūdzām 3 puišus, dažādu profesiju pārstāvjus, noteikt savu favorīti un dalīties ar viedokli par meiteņu izvēli. Spēles uzvarētāja savā īpašumā iegūs dāvanu karti 50lvl latu vērtībā. Lai sākas cīņa!

 

Ilze (25), projektu vadītāja :

Žakete (Zara, 35.95 lvl), maciņš ( Furla, veikals City, 93 lvl ), kleitiņa ( Zara , 25.95 lvl), kurpes ( Danija, 24.99 lvl), kaklarota no Ilzes personīgās garderobes

 

Māra (22), studente , strādā mediju aģentūrā :

Pavasara mētelītis (Zara, 69.95 lvl), kleita (Zara, 45.95lvl), rokassomiņa ( Coccinelle, veikals City , 133 lvl), apavi ( Danija, 25.99 lvl)

 

Gatis Strods, grafikas dizainers :

Dodu priekšroku pirmās dāmas  skatam. Patīk kakla un rokas karekļi kā arī zilā kleita ar foršo “v” veida izgriezumu. Arī žakete ir interesanta un krāšņa. Kurpes ir ok, taču ticu, ka varētu atrast arī vēl piemērotākas. Otrai meitenei patīk kleita, taču priekš randiņa  žakete šķiet par lietišķu. Nepatīk arī aksesuāru jeb karekļu neesamība. Tas tīri subjektīvi – patīk, ja meitenēm ir visādi sīkumi.

 

Artūrs Smilga, veikala ZeStore vadītājs :

Man vairāk patīk Māras izvēlētais apģērbs, jo viņa tajā izskatās brīvi un ērti. Ilzes izvēlētais komplekts uz randiņu ,manuprāt, izskatās diezgan svinīgi. Mārai pluss par nedaudz brīvāka apģērba izvēli, bet Ilzei par izvēlētajām kurpēm. Abu meiteņu izskatus, iespējams, varētu papildināt ar  kādu galvas rotu vai cepuri.

 

Māris Reliņš , digitālās aģentūras vadītājs :

Forši, ka abas meitenes ir izvēlējušās kleitas, nevis džinsus vai kādas citas bikses. Pirmajai meitenei ir aksesuāri – rokassprādze, kaklarota un rokassomiņa, kas ir pieskaņota kleitai. Abām meitenēm laba doma bija vilkt žaketi , taču pirmajai meitenei, tas izdevies labāk, jo  krāsas starp zilo kleitu un kontrastējošo žaketi saskaņotas izcili. Diemžēl otrai meitenei žakete izskatās nedaudz pa lielu un, lai šo faktu paslēptu, tiek uzlocītas piedurknes. Otrās meitenes kleita ir ar austrumu piegaršu, kas, iespējams, ir ļoti riskants gājiens – ne visiem varētu patikt. Kopumā pirmās meitenes apģērbs patīk labāk.

 

 

DĀVANU KARTI 50lvl VĒRTĪBĀ NO T/C SPICE IEGŪST ILZE! APSVEICAM!

P.S. Ja arī tu vēlies piedalīties stilsbeztabu.lv un t/c Spice rīkotajā Stila spēlē un nopelnīt 50lvl dāvanu karti, sūti savu foto un pieteikumu uz beate@stilsbeztabu.lv

 

Komentēt

  1. Zane , 26-02-2013 [Komentēt]

    Man tiešām patīk Māras izvēlētais komplekts, bet puiši laikam redz ko pavisam citu :D

  2. Kaija , 01-03-2013 [Komentēt]

    Ierosinu uztaisīt speli korpulentām dāmām un parādīt, kā viņas rokas cauri drēbju kalniem, lai secinātu, ka šajā, šaja, šajā stenda tikai mazie izmēri. Un vispār visā veikala nav pat 46. un 48.izmēru, kas, nudien, nav gigantiem domāti.

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU