MARGARETA VAN DEN BOŠA UN H&M (VIDEO)

19-09-2012

Īsi pirms grandiozās veikala atklāšanas, devos ciemos pie H&M, lai aprunātos ar ilggadējo H&M dizaina nodaļas vadītāju, šobrīd radošo padomnieci un atbildīgo par īpašajām kolekcijām un sadarbību ar lielākajiem modes namiem – Margaretu van den Bošu.

Uzdevu īsus un konkrētus jautājumus par to, kas ir mode, kas ir viņas stila ikona, ko izvēlēties no gaidāmās  Anna Dello Russo aksesuāru kolekcijas,  ko gaidīt no H&M sadarbības ar Maison Martin Margiela  (dienas gaismu ieraudzīs šī gada 15. novembrī) un kā piekukuļot tik izcilu dizaineri.

Mana mīlestība pret skandināvijas valstīm ir augusi un kļuvusi vēl divas reizes spēcīgāka. Tur dzīvo gaumīgi un vienkārši skaisti cilvēki ar kuriem ir patiesi prieks komunicēt, aprunāties sadzīviskā līmenī un kopīgi pasmieties par dažādiem dzīves sīkumiem. Paldies Margarētai un paldies mārketinga vadītājai Tīnai!

Bet ko tad sagaidīt no Anna Dello Russo kolekcijas, kura H&M veikalos parādīsies 4. oktobrī? Daudz zelta, daudz tirkīzzilās krāsas, iespaidīga lieluma auskarus un daudz  over the top elementu. Ne katram, bet kādam noteikti. Man, lūdzu, vienu koferīšu pāri un tirkīzzilos auskarus!

FOTO & VIDEO : STILS BEZ TABU

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU