STILS BEZ TABU…PUCĒJAS! (5) “LAINERIS”

16-08-2012

Kad kronēšana godam aizvadīta, laiks ķerties pie mūsu nākamās ķermeņa rotas – acīm. Ar pāris praktiskiem padomiem laineru lietošanā dalās  grimma māksliniece Ieva Skrodere.

1) Jebkuras krāsas laineri var iegūt birtošās acu ēnas sajaucot ar … ūdeni. Jā, ūdeni! Ielej to nelielā trauciņā, saslapini otiņu un sajauc ar vēlamo ēnu toni. Mīnuss – gala rezultāts būs pa toni vai diviem blāvāks

2) Visērtāk uzklāt ir želejveida acu lainerus  “gel eyeliner”. Ieteicams,ja trīc rokas un grūti novilkt taisnu līniju kam, starpcitu, nepieciešams treniņš.

3 ) Vislabākā otiņa želejveida vai jebkura cita lainera uzklāšanai ir ar asu, nošķeltu galu. Angliskais nosaukums – “angled eyeliner brush”

4) Laineris jāvelk tuvu skropstu līnijai, iestrādājot to arī pie skropstu saknītēm, lai neveidotos atstarpes un klājums būtu kvalitatīvs

Lūk, visu iepriekš minēto izmēģinājām arī uz savas ādas. Pirmajā piegājienā izvēlējāmies violetu acu ēnu toni, sajauktu ar nelielu daudzumu ūdens. Otrajā piegājienā izmantojām klasisko želejveida laineri. Līnijas biezumu un garumu, protams, var pielāgot savai gaumei. Šādi, pārklājot lainerus, no dienas grimma viegli pāriet uz vakara grimmu :

FOTO & VIDEO : STILS BEZ TABU

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU