LATVIJAS RECEPTE, LATVIJAS PIENS

15-08-2012

Kādā saulainā jūlija dienā, saņēmām sūtījumu no pien- DAIRY SPA un sieviškīgā prieka vilnis pieņēmās spēkā! Kāpēc? Pien- produktu sērija ir īpaša ar to, ka tajā parasti kosmētikas līdzekļos izmantotais ūdens (70 -95%) ir aizstāts ar dabīgām piena sūkalām. Sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļu pamatā ir unikāla, Latvijā tapusi recepte, ko radījuši pieredzējuši skaistumkopšanas nozares speciālisti. Izejvielas pagatavotas no Latvijas zemnieku saimniecības piena, atbalstot vietējos ražotājus.

Šobrīd pieejami pieci pien- DAIRY SPA produkti – vannai, dušai (želeja), rokām (šķidrās ziepes), intīmajai zonai (želeja) un sejai (attīrošas putas).

Komplimenti no manas puses arī par sērijas vizuālo noformējumu. Nezinu vai pareizi vai nepareizi, bet ļoti bieži, tas kalpo par papildus dzinuli jauna produkta iegādei. Vai jums ir līdzīgi? Starpcitu, iepakojuma dizains ieguvis starptautiskas žūrijas atzinību- radošās izcilības festivāla “ADWARDS 2011″ augstāko novērtējumu Zelta ordeni grafiskā dizaina kategorijā. Autore -  māksliniece Sintija Ģērmane! Pelnīti!

Mēneša laikā esmu izmēģinājusi visus piecus Pien- produktus un teikšu godīgi -  ir grūti izcelt vienu labāko, jo lieliski tie ir visi. Kā absolūta laba aromāta cienītāja, augstu novērtēju produkta tīro, nepiespiesto smaržu, kas ir patīkama pārmaiņa pēc pierastajiem mango, zemeņu, vaniļas u.c. aromātiem. Lietojot šos produktus, labākais raksturojošais vārds laikam būs “tīrs” – visās tā nozīmēs. Sievietēm noteikti iesaku izmēģināt intīmās ziepes, kuru sastāvā ir īdz 80% piena sūkalu koncentrātu, augu ekstrakti un pantenolu. Viss ko varu piebilst – produktus noteikti lietošu atkārtoti!

Jā, dosim arī jums! Seko mūsu ierakstiem twitterī un uzzini kā un kad izspēlēsim dāvanu komplektu no pien- DAIRY SPA !

 FOTO : STILS BEZ TABU

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU