STILS BEZ TABU…PUCĒJAS! (4) “KRONĒŠANA”

10-08-2012

Vakar atkārtoti noskatījos vienu no savām mīļākajām filmām The Young Victoria (2009) , vēlāk pa TV rādija dziedātājas Lana Del Ray populāro singlu Born To Die un man bija skaidrs par ko būs nākamais ieraksts.Tas būs stāsts par lomu spēlēm, romanci un centieniem saķert vasaru aiz rokas un nelaist vaļā līdz lapkritim. Devāmies pie frizieres Kristas Liepnieces, lai noskaidrotu kā vienlaicīgi būt karalienei un princesei . Viņas atbilde – pinam bizes!

Lūk, pamācība kā uzpīt kroņbizi. Ja dodies uz oficiālāku pasākumu, pin to cieši un kārtīgi, kā aksesuāru izmanto askētiskus auskarus. Ja dodies uz festivālu vai ballīti – pirms pīšanas matus nedaudz uzkasi un, kad tā gatava, pajauc struktūru, lai radītu izgulētu matu efektu. Viss vienkārši un, ak, cik sieviešķīgi! Ja radies kāds jautājums – droši atstāj to komentāru sadaļā, Krista uz to centīsies atbildēt!

Grimma mākslinieces Ievas Skroderes un frizieres interpretācija pa tēmu (šajā gadījumā mati pirms pīšanas tika uzkasīti) :

 

FOTO & VIDEO : pinterest.com, STILS BEZ TABU

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt

  1. Zane , 10-08-2012 [Komentēt]

    Sveiki, man ir lokaini mati līdz pleciem, drusku pāri, vai ar šādu garumu arī ir iespējams uztaisīt šādu frizūru?! Paldies

  2. Krista , 10-08-2012 [Komentēt]

    Protams, ar taadu garumu var piit, man pat liekas, ka tas garums ir ideaals, jo bizes gals tad nebuus tik garsh beigaas, un nebuus jaameegjina tas iespraust citur. Bet, ja veelies vari matus iztaisnot un tad mati buus garaaki ;)

  3. ineta bundza , 14-08-2012 [Komentēt]

    Cik jauki, meitenes, ka esat atkal pacentušās!!!!

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU