INTERNACIONĀLS GARDĒDIS

09-08-2012

Pāris minūšu attālumā no pilsētas centra, Hospitāļu ielā 1, kopš pavasara sākuma atvēries jauns restorāns INTERNATIONAL S.V. Pēc vairākkārt saņemtām lieliskām atsauksmēm, sagaidījām jauno vasaras ēdienkarti un devāmies izlūkos. Vai tik nav tā, ka slavas burbulis uzpūsts pārāk liels, taču nē. Bez liekām intrigām ziņojam, ka tik raženi saslavēts restorāns ir pilnīgi pamatoti.

 

Ar ko tad INTERNATIONAL S.V. atšķiras no citiem restorāniem Rīgā? Pirmkārt, atbilstoši restorāna nosaukumam, ēdienkartē tiek piedāvāti dažādu valstu ēdieni – šobrīd pārstāvēta ir Latvija, Krievija, Grieķija, Āzijas un Skandināvijas valstis (iepriekš Itālija,Francija…). Otrkārt, rūpīgi sastādītā ēdienkarte tiek mainīta ik 2 -3 mēnešus, katru reizi tajā tiek meklēts perfekts balanss starp garšām un ēdienu veidiem. Treškārt, porcijas ir nelielas – sātīgai maltītei būs nepieciešami vismaz 3 dažādi ēdieni. Šādā veidā ēdienus var brīvi miksēt, iepazīties ar dažādām garšām un, jā, nepārēsties.

Mēs nogaršojām gardāko gaileņu krēmzupu (Mūsdienu Latvija), auksto tomātu-bazilika zupu ar apelsīniem un Grenlandes garnelēm (Internacionālā virtuve), Kamčatkas krabi “Sushi Nori” jūraszāļu lapās, tempurā ar mango-juzu mērci (Āzija). Tad sekoja mūsu favorīti – baklažānu, fetas siera un saulē kaltētu tomātu terīne un ķiploku sviestā apcepta lielā tīģergarnele ar piecu piparu mērci (Grieķija). No krievu virtuves – stores fileja ar bez čaumalas vārītu olu kaviāra mērci,  bet saldajā mājās gatavots saldējums un ananāsu ravioli. Mmm!

Mājās devāmies ar pilniem vēderiem, fantastiski labu garastāvokli un sajūtu, ka šis ir tas restorāns, kur noteikti jāatgriežas! Viss pārdomāts līdz sīkumam, gan mums tik svarīgā apkalpošana, atmosfēra, interjers (īpašnieku un dizaina grupas Neoklasika veikums), mājaslapa (tajā netrūkst neviena svarīga informācija, atradīsiet arī to, kur ērtāk novietot auto. DIzaina autori studio-43) un, protams, ēdienkarte. Apmeklēt vērts kaut dēļ gardās ILLY kafijas.

Ieteikums – pameklējiet vārdnīcā  sinonīmus vārdiem “garšīgi!“  un “lieliski!“, ļaujieties viesmīļu draudzīgajai dabai un baudiet nesteidzīgi! Noteikti rekomendējam!

FOTO : STILS BEZ TABU

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt

  1. Raimonds , 09-08-2012 [Komentēt]

    Bijam. Burviga vieta!

  2. Kristiāna , 09-08-2012 [Komentēt]

    Ideāli! Kā reiz meklēju jaunu vietu nesteidzīgu vakariņu baudīšanai :)

  3. Andrejs , 09-08-2012 [Komentēt]

    Ideālā vieta!

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU