“POSITIVUS” VIDE

23-07-2012

Laikapstākļi lutināt šogad nevēlas, drīzāk cenšas pārbaudīt mūsu pacietību un vēlmi tiem pakļauties. Par laimi, STILS BEZ TABU komanda un lielākā daļa festivāla apmeklētāju bija labi nodrošinājies un ceļa somā atrada vietu gan gumijniekiem, gan vējjakām, gan šortiem un saulesbrillēm. Par sevi parūpējušies bijām – pārējais festivāla rokās.

Nevarēju īsti saprast – teritorija pa lielu, mazu vai tieši laikā. Tik daudz ko redzēt, dzirdēt un piedzīvot, ka visu festivāla laiku nepamet sajūta, ka nupat esi nokavējis ko svarīgu. Patiesībā jau viss kārtībā – mediji par māksliniekiem tika informēti sms formātā, bet apmeklētājiem ērta mobilo telefonu aplikācija. Šķiet, šeit bija viss nepieciešamais  un vēl nedaudz vairāk. Ar iespaidiem gluži tāpat. Kā Jums?

 

Positivus ir ne tikai festivāls, kur klausīties mūziku, dejot, smaidīt un smieties, bet arī vieta , kur smelties idejas. Kaut vai, ja runa iet par sēžamajiem – sēdēt var smiltīs vai zālītē, bet var arī uz ķūnētām gumijas riepām, pakāpienos, šupuļtīklos, visdažādāko formu un sastāva pufos vai uz Aladina cienīgiem paklājiem.

Turpinājums sekos!

FOTO : STILS BEZ TABU

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU